11 spôsobov, ako prichytiť neverníka!

Pár prichytený v posteli

Máte podozrenie, že vás partner alebo priateľ podvádza? Pomocou týchto rád ho môžete prichytiť pri čine a zistiť, či tomu je naozaj tak!

Trápi vás podozrenie z partnerovej alebo mužovej nevery? A on vám tvrdí, že ste paranoidná? To chce jedine rukolapný dôkaz. Už len samotná skutočnosť, že pochybujete o svojom partnerovi, naznačuje koniec vášho vzťahu. Niečo s vašou láskou nie je v poriadku. No na druhej strane, potláčanie svojich pochybností a prehliadanie podozrenia vás len zbytočne od seba vzďaľuje.

Existujú iba dva spôsoby, ako sa zbaviť takýchto pochybností.

 1. Môžete sa o tom porozprávať so svojím partnerom a získať presvedčivé odpovede na svoje otázky.
 2. Musíte sa pokúsiť získať nejaký dôkaz o záletníctve vášho partnera.

Ak máte pocit neistoty vo vzťahu, vždy sa o tom porozprávajte so svojím partnerom a povedzte mu, čo cítite. Niekedy to môže byť len hlúpe nedorozumenie a rozhovor vám môže pomôcť utriediť si myšlienky. Ak však vaše pochybnosti nezmiznú ani po spoločnom rozhovore, potom jediný spôsob, ako dostať skutočné odpovede, je nájsť nejaký dôkaz.

Konfrontácia s podvodníkom nikdy nepomáha. Dokonca ani keď plačete a hovoríte mu, ako veľmi vám na ňom záleží. Je jednoducho príliš sebecký na to, aby myslel aj na niekoho iného. Takže namiesto nariekania sa tvárte, že je všetko v poriadku a berte to s nadhľadom, aby nezistil, že ho aj naďalej podozrievate.

Koniec koncov, nemôžete prichytiť podvádzajúceho milenca, keď sa stal opatrným a je stále v strehu.

Na čo by ste sa teda mali zamerať?

 1. Všímajte si znamenia. Vidíte v poslednej dobe zmeny v správaní svojho partnera? Často je preč, začal sa krajšie obliekať, zmenil parfum? Tieto zmeny nastávajú postupne a naberajú na intenzite.
 2. Zmeny príchodov. Niekedy sa vráti z práce príliš skoro. Inokedy zase neskoro. Vždy má vymyslené dôvody, prečo tak konal. Ak to však spravíte vy, je prekvapený, vystrašený alebo rozčúlený.
 3. Skontrolujte kôš. Odpadky sú skvelé miesto pre likvidáciu vecí. A niekedy tiež miesto, v ktorom nachádzate veľa stôp. To isté platí aj o koši v jeho počítači.
 4. Stále na svojom telefóne. Má váš partner telefón neustále so sebou? Dokonca aj keď ide na toaletu? Ak sa to deje vo vašom vzťahu, je dosť možné, že má váš partner niečo za lubom. Nahliadnite do jeho telefónu pokiaľ máte šancu a ak bude mať vymazané správy, telefón chránený heslom, alebo niekoľko hovorov na rovnaké neznáme číslo, je to znamenie, že sa váš partner snaží niečo skrývať.
 5. Spontánny sex. Ak váš priateľ alebo manžel príde neskoro domov a vy sa snažíte mať s ním sex, tak buď nemá oň záujem alebo sa tvári, že je vyčerpaný a ponáhľa sa do sprchy.
 6. Vynútené hádky, Zámerne sa snaží vyvolať konflikt, aby mohol zabuchnúť dvere a odísť. Takýmto spôsobom môže ľahko prekĺznuť z domu a ísť k svojej milenke.
 7. Vyhýbavé odpovede. Nerád odpovedá na otázky, kde bol a čo robil. Je podráždený a chce mať právo na svoje vlastné súkromie.
 8. Zmeny v rozvrhu. Zaznamenávate nárast pracovných stretnutí, spoločenských akcií svojho partnera, no na žiadnu z nich vás nevolá. Stále tvrdí, že je zaneprázdnený, no v skutočnosti vyzerá sviežo a šťastne.
 9. Súkromie pri telefonovaní. Počas telefonovania znie neisto, alebo náhle odchádza, pretože chce mať súkromie.
 10. Zmena hesla. Váš partner si zmenil väčšinu svojich hesiel, a keď sa spýtate prečo alebo ich chcete vedieť, vymýšľa si výhovorky, akoby pred vami niečo skrýval.
 11. Vymýšľa si výhovorky. Stále nachádza nové dôvody prečo musí ísť preč: „Idem do obchodu“, „Kamaráti ma čakajú v meste“, „Nudím sa, idem sa prejsť“. To by bolo v poriadku, pokiaľ by nikdy neodmietal vašu spoločnosť.

Pokiaľ ste si na 100 % istá, že vás partner podvádza, vyskúšajte nasledovné spôsoby, aby ste zistili jeho neveru.

 1. Skryté kamery. Umiestnite SpyCam v miestnosti, kde je váš partner najčastejšie osamote.
 2. Vytvorte si falošný profil. Prihláste sa na webových stránkach, ktoré propagujú podvádzanie manželov a zistite, či je váš partner jedným z nich. Alebo pre začiatok, stačí vytvoriť falošný profil na facebooku a pridať si veľa náhodných priateľov, aby váš účet vyzeral dôveryhodne. Následne si pridajte aj vášho partnera a flirtujte s ním.
 3. Keyloggery. Keylogger je softvér, ktorý si môžete stiahnuť zo siete. Niektoré sú zadarmo a niektoré sú platené. Tieto programy dokážu nahrávať čokoľvek chcete, heslá, ktoré partner používa, stránky, ktoré navštevuje. Niečo podobné existuje aj pre mobily, čím získavate prehľad o hovoroch svojho partnera.
 4. GPS zariadenia. Malý prístroj GPS môžete pripevniť napríklad k spodnej strane auta vášho partnera. Môžete tak sledovať jeho pohyb a zistiť, či sa náhodou cestou z práce nezastavil v niektorom hoteli.

Pokiaľ ste u svojho partnera zaznamenali niektoré z hore uvedených prejavov, je tu veľká pravdepodobnosť, že má románik. Pamätajte si však, že vyššie uvedené spôsoby na dokázanie nevery použite len v prípade, že ste si na 100 % istá, že vás partner podvádza, aby ste si nezničili zbytočne vzťah.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk