3. Abeceda sexu: Všetko o klitorise, mužskom bode G a mnohopočetných orgazmoch!

Sexi pár, dvaja, sex

Aj dnes máme pre vás zaujímavé informácie o najkrajšej činnosti na svete.

Pokračovanie abecedy sexu je tu. Overte si svoje vedomosti z posteľových radovánok.

Je alebo nie je

Bod G u mužov. Rovnako ako v prípade slabšieho pohlavia, ani tu nie je jasné, či existuje. Tí, čo hlásia jeho  existenciu, tvrdia, že sa nachádza na hrádzi, ktorá vedie od análneho otvoru k semenníkom. Ako ho objaviť? Skúste partnerovi jemne a krúživým pohybom masírovať túto oblasť a uvidíte, čo to spraví. Ak bude slastne vzdychať a neodtiahne sa, tak ho máte!

Klitoris

Tento ružový výstupok nad pyskmi ohanbia skrýva v sebe 8 000 nervov. To je dvakrát toľko ako v žalúdku. Klitoris sa dokáže rovnako ako mužský pohlavný úd počas jeho dráždenia zväčšiť (až dvojnásobne) a stvrdnúť. Meria 2 až 3 centimetre. Ste prekvapené? To preto, že z vonku je vidieť iba jeho malá časť.

Lepší posteľový zážitok

Ak ho dosiahnuť? Stačia na to dva nasledujúce triky.

Milovanie v správnom čase – to je počas týždňa pred ovuláciou alebo približne 7 až 14 dní od poslednej menštruácie. V tomto období prežíva slabšie pohlavie intenzívnejší zážitok počas milovania. Má to na svedomí hladina hormónov, ktorá je v tomto čase iná ako obvykle.

Naplnený močový mechúr – síce to neznie príliš eroticky, ale môže vám pomôcť prežiť posteľné radovánky s väčšou rozkošou. Prečo? Príčinou je tlak, ktorý plný mechúr vyvíja, a to vám umožňuje prežiť sex intenzívnejšie.

Morning Wake Up

Všimli ste si, že často pýcha vášho partnera vstane ráno skôr ako on sám? Počas spánku vraj penis tvrdne až päťkrát, takže ranná erekcia je len pozostatok uplynulej noci.

Mnohopočetné orgazmy

Patríte k tým šťastlivým ženám, alebo len o tom slýchate? Je to vôbec možné a v čom spočíva tajomstvo mnohopočetných orgazmov? Podľa istého malajzijského gynekológa je za tým záhadný A-bod, ktorý sa vraj nachádza medzi  G-bodom a hrdlom maternice. Práve jeho stimuláciou môže dojsť k viacnásobným orgazmom.

Nabudúce pokračovanie abecedy sexu prezradí, čo je necking, pegging, pinkshot a mnohé iné zaujímavosti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk