3 jesenné čaje, ktoré zahrejú telo i dušu

Teekanne

V jesenných mesiacoch sa väčšinou radi zohrejeme šálkou horúceho čaju. Obyčajná klasika v podobe čierneho alebo zeleného čaju nám však môže pripadať trochu nudná a radi siahneme po výraznejších chutiach, ktoré rozprúdia naše zmyslové bunky presne tak, ako nové čaje Teekanne. Taktiež, ak potrebujete zahnať príznaky prechladnutia, na to sú ako stvorené bylinkové čaje.

Šálka plná vášne

Na zmyselné chute Teekanne Love nadväzuje rafinovanosť horúcej novinky Teekanne PASSION, ktorej nebudete vedieť odolať. Nevšedná príchuť maracuje v kombinácií so zvodnou exotickou arómou poteší všetky vaše chuťové poháriky a prebudí vo vás doposiaľ skrytú vášeň k výnimočným chutiam.

Teekanne

Šalviové pohladenie

V chladných jesenných dňoch je tou najlepšou voľbou siahnuť po kvalitnom bylinkovom čaji, ktorý vás príjemne zahreje a dokáže zahnať prvé príznaky prechladnutia. Pre tieto prípady je ideálna novinka TEEKANNE Šalvia obsahujúca 100 % šalvie lekárskej. Tá prispieva k obranyschopnosti organizmu a podporuje imunitný systém. Navyše je šalvia známa práve vďaka svojim ukľudňujúcim účinkom na podráždené hrdlo aj ústa. Každý šalviový dúšok vám tak pripomenie jemné pohladenie.

Teekanne

Sladké chute prírody v každom dúšku

Vôňa lesných plodov, svieži vzduch a príjemné ticho, ktoré sprevádza len spev vtákov a zvuky prírody, sú tou pravou relaxáciou od každodenného zhonu, na ktorú však bežne nemáme čas. Problém mnohých z nás! Predstavte si, že by ste si tieto okamihy mohli vychutnať v akejkoľvek situácií na ktoromkoľvek mieste. Atmosféru pokojného voňavého lesa vám navodí kompozícia ovocno-bylinnej čajovej zmesi s príchuťou sladučkých jahôd a malín novej kolekcie čajov Teekanne World of fruits – Wild Berry. Nechajte v hrnčeku vylúhovať jedno vrecúško a užite si príjemné chvíle, ktoré vám prinesú sladkú chuť prírody priamo do vašej šálky, nech ste kdekoľvek.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácii a tipov navštívte www.teekanne.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk