3 tipy, ako na Vianoce rozvoňať váš domov aj v prípade, keď fajčíte

vianočné vône
Zdroj foto: Pixabay

DJ/PR Prinášame vám rady, vďaka ktorým si užijete čarovnú atmosféru vianočných sviatkov a prevoniate váš domov dokonca i vtedy, keď fajčíte.

Vôňa škorice, klinčekov a citrusového ovocia patrí neodmysliteľne k Vianociam.  Ak hľadáte jednoduché  a lacné nápady, ako navodiť tú pravú vianočnú náladu a naplniť svoj domov čarovnými vôňami, ste na správnom mieste.

Vanilkový osviežovač

Tento tip je veľmi jednoduchý, ale za to účinný. Keď chcete počas štedrovečernej večere prevoňať váš domov vanilkou, stačí vám nasledujúci trik. Vložte  tri až štyri polievkové lyžice vanilkového extraktu do malej misky vhodnej na pečenie a dajte ju do rúry vyhriatej  na  135 °C približne na hodinu. Už za pár minút bude váš domov rozvoniavať ako vanilkový dezert.

Voňavý pomaranč

Ďalší lacný a nenáročný spôsob, ako vyčariť citrusovo klinčekovú vianočnú vôňu, je napichať do pomaranča klinčeky a vložiť ho medzi ostatné ovocie v mise, ktorú máte umiestnenú na stole.

Bezdymové zariadenie IQOS
Philip Morris International

Užívajte si Vianoce bez nepríjemného zápachu z cigariet

Fajčíte a prekáža vám dym z cigariet, ktorý prekrýva vo vašom dome ostatné vône? Je tu riešenie. Bezdymové zariadenie IQOS 3 DUO prináša dospelým fajčiarom možnosť vychutnávať si tabak bez vedľajších produktov horenia. Elegantná technologická vychytávka uvoľňuje chuť a arómu tabaku jeho zahrievaním hlboko pod hranicou horenia. Obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika. Určené len pre dospelých fajčiarov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk