4 otázky, ktoré do postele nepatria

Problém v posteli, sex, hádka, nevera, dvaja, konflikt, pár
Thinkstock

Konečne ste si našli čas na spoločné chvíľky a zrazu partnerova túžba ochladla? Teraz rozmýšľate, čo sa stalo? Dôvodom často býva nevhodná otázka položená v nevhodnej chvíli.

Sex síce nie je všetko, ale zato sa považuje za základ manželského života. No paradoxne práve v manželstve naň nie je buď dostatok času alebo, ak máme deti, ani dostatok priestoru. Takže čo nám zostáva? Komunikácia. Práve tá komunikácia a vzájomný manželský dialóg sa stáva dôležitejším ako sex. A jej dôležitosť rastie s pribúdajúcim vekom a ubúdajúcou túžbou. No nie vždy sa nám darí udržiavať na rovnakej komunikačnej vlne. Zvlášť v intímnych chvíľach býva dialóg obzvlášť chúlostivý. Stalo sa vám, že ste sa manžela na niečo spýtali a zostalo trápne ticho? Čo bolo spúšťačom takejto reakcie, a ktoré sú to komunikačné skvosty s výrazne ochladzujúcim účinkom partnerovej sexuálnej túžby?

Čítajte aj: 5 obrovských mýtov o ženských sexi chúťkach

Som lepšia milenka ako tvoja bývalá?

Chcete od neho počuť slová chvály? Radšej takýmto spôsobom na neho nechoďte. Muži nemôžu robiť viac vecí naraz. Zamýšľať sa nad tým, ako vám odpovedať a súčasne sa sústrediť na milovanie, je pre nich veľmi náročné. A niektorí nedokážu ani klamať. Ak nie ste tou šťastnou a zároveň lepšou od jeho bývalej, nechcite to vedieť práve v takýchto intímnych chvíľach. Nekazte si ich zbytočne.

Už si konečne?

Zdá sa vám, že pohlavný akt trvá donekonečna? Takýmto spôsobom sa zaručene neurýchli a vzájomne čaro spojenia tiel a duší vyprchá do nenávratna …

Čítajte aj: 5 tantrických trikov pre úžasný orgazmus

Som tučná?

Nezverujte sa mu so svojimi pochybnosťami, komplexmi počas sexu. Postaráte sa tak o ľadovú sprchu vašej vášne. Dajte si radšej spoločnú skutočnú sprchu po milovaní.

Kedy vymaľujeme byt?

Ak ste sa odhodlali hľadať odpovede na takéto alebo podobné záležitosti počas pohlavného styku, tak v týchto chvíľach ich zaručene nenájdete. Má to za následok vznik tých skutočných problémov. Pravdepodobne ste podľahli manželskému stereotypu a váš sexuálny život vás nudí. Každá z nás vie, že toto nie je práve najvhodnejší spôsob riešenia tohto problému. Práve naopak. Môže to narušiť váš vzťah i nádej na spokojný život po každej stránke.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk