6 dôvodov na radosť s vianočným Innocent Gift Guide výberom pre vaše Apple zariadenia

apple
Zdroj foto: Apple

DJ/PR Zdieľajte radosť s ostatnými a vyberte si v Innocente tie najlepšie vianočné Apple darčeky nielen pre seba, ale aj vašich blízkych. Pripravili sme si pre vás a vaše Apple zariadenie kompletný vianočný výber produktov, ktorému neodoláte.

Každý človek, na ktorom vám záleží a používa Apple zariadenie si zaslúži byť obdarovaný pekným Apple produktom. My vám v tom radi pomôžeme. Zároveň máte u nás 100 dní na vrátenie nepoužívaného tovaru a pri vianočnom nákupe nad  35 €  poštovné zaplatíme za vás.

Nezabudnite sa zapojiť aj do našej vianočnej Apple súťaže o nový iPhone 12, AirPods Pro a poukážku na nákup Innocent produktov v hodnote 100 . Pre všetkých poctivých čitateľov článku, ktorí došli až na koniec úvodu, máme kupón na zľavu 10% z celého vianočného Gift Guide, ktorý nájdete na odkaze. Pri objednávaní stačí napísať „INNOCENTVIANOCE10“. Užite si vianočnú výhodnú ponuku aj vy.

Vianočný výber pre iPhone

iPhone zmenil spôsob, akým vnímame telefóny a stal sa najobľúbenejším Apple produktom všetkých čias. Vedeli ste, že užívatelia držia iPhone v ruke priemerne viac ako 40 minút denne? Pre väčšinu z nás je iPhone prvá vec, po ktorej ráno siahneme a posledná vec, ktorú pred spaním držíme v rukách. Naše doplnky pre iPhone vyberáme a testujeme pre vás každý deň a dávame si záležať na tom, aby naozaj stáli za to.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk