7 bohatých ľudí, ktorí žijú veľmi skromný život

Vojvodkyna catherine.jpg

Môžu utrácať koľko len chcú, ale oni žijú skromným a pokorným životom. O akých známych osobnostiach je reč?

Mnoho ľudí sa nazdáva, že veľký majetok súvisí s luxusnými autami, vilami a drahým oblečením. Avšak aj vo svete bohatých existuje niekoľko výnimiek, ktoré si zaslúžia náš obdiv.

Vojvodkyňa Catherine

Vojvodkyňa z Cambridge preferuje nosiť jednoduché, ale elegantné šaty nielen v bežnom živote, ale aj pri účasti na spoločenských podujatiach. Je považovaná za jednu z prvých celebrít, ktorá začala nosiť oblečenie z masového predaja a nemala s tým žiadny problém. Kate prelomila protokol niekoľkokrát tým, že nosila rovnaké šaty viac ako raz. Tento prístup pridáva ďalšie body k jej obľúbenosti.

Halle Berry

Som veľmi vďačná za svoje šťastie, ale jedna z mojich najväčších obáv je, že by som mohla stratiť všetko,“ hovorí Halle. Rovnako ako každá obyčajná žena v domácnosti potraviny nakupuje s dieťaťom. Jedna z najviac platených černošských herečiek v Hollywoode využíva verejnú dopravu a považuje tento zvyk za úplne normálny.

Halle berry.jpg

Matthew McConaughey

Je ťažké uveriť, ale víťaz Oscara Matthew McConaughey býval v prívese – dokonca aj po tom, ako zarobil svoj prvý milión vďaka úlohám v romantických komédiách. Povedal, že jeho príves je najlepšou protistresovou zbraňou, pretože veľký dom si vyžaduje veľa pozornosti a energie.

Keanu Reeves

Jeden z najobľúbenejších hercov na svete nemá obavy z príjmov z filmových projektov. Keanu odovzdal takmer 85% svojich príjmov z Matrixu tímu špeciálnych efektov a kostýmov. Veľmi často ho možno vidieť cestovať verejnou dopravou, nakupovať oblečenie z výpredaja alebo obedovať na lavičke v parku ako v luxusnej reštaurácii.

Keanu reeves.jpg

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parkerová vyzerá v reálnom živote úplne inak ako postava Carrie z kultového seriálu Sex v meste.  Uprednostňuje jednoduché, ale pohodlné oblečenie. Tiež verí v skromnú výchovu svojich detí.

Jej dieťa nosí oblečenie po starších deťoch a kupuje akurát topánky.

Julia Roberts

„Nikdy som nemala dosť šiat, aby som bola dámou,hovorí Julia. Jedna z najúspešnejších a najpopulárnejších herečiek v Hollywoode má skromné ​​oblečenie, pestuje zeleninu vo svojej záhrade a pletie oblečenie pre svoje deti. V rozhovore raz odhalila, že jej obľúbené ošetrenie vlasov je len jednoduchým šampónom z hotela.

Tori Spelling

Hviezda 90. rokov, Tori Spelling pred niekoľkými rokmi predala svoj veľký dom a presťahovala sa do bungalovu. Tori pestuje organickú zeleninu a ovocie pre svoju rodinu na záhrade. Pevne verí, že domček s dvorom je najlepšie miesto na výchovu svojich 5 detí. Tori a jej rodina miluje zvieratá. Majú sliepku, ktorá sa volá Coco a mini-prasa menom Nutmeg.

Zdroj: www.brightside.me

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk