7 faktov o mužoch, ktoré vám neprezradia

Muž, sexy chlap, partner,
Thinkstock

Áno, viete, sú odlišní ako my, ženy. Ale až tak?

Zistili sme za vás zaujímavé informácie o mužoch. Vedeli ste, že….

1. Každý ôsmy muž má vo svojej skrini nohavičky bývalej priateľky.

2. Muži viac klamú ako ženy. Podľa istého výskumu silnejšie pohlavie zaklame priemerne 1092 krát za jediný rok. Slabšie pohlavie klame 728 krát. No vidíte?

3. Futbal ich nažhavý viac ako sex! Fandí váš partner futbalu? Jedna štúdia dokazuje, že vyhraté futbalové zápasy zvyšujú hladinu testosterónu fanúšikov na takú úroveň, ktorú inak dosiahnu pri poriadne divokom sexe!

Kedy majú chuť na sex ženy a kedy muži?

4. Toto je sedem mužských najčastejšie používaných prívlastkov: užitočný, logický, praktický, rozumný, taktický, analytický a nerozumný. Zdajú sa vám tieto slová povedomé? Nečudo. Muž ich použije priemerne päťkrát za deň.

5. Príliš veľký na kondómy? Až štyria z piatich mužov si kupujú kondómy v nesprávnej veľkosti. Väčšinou príliš veľké. (No a to vraj ženy nemajú dobrý odhad na vzdialenosti :)).

6. Polovica mužov dá prednosť priateľom pred vami. Kruté? To nie je všetko. Ich počet sa zvyšuje s pribúdajúcimi rokmi spoločného života. No čo už…

Čo mužom prekáža na dnešných ženách? Spýtali sme sa ich!

7. Muži spia horšie ako ženy. Môže za to ženský hormón estrogén, ktorý znižuje počet prebudení počas spánku a celkovo predlžuje spánok. Podľa výsledkov Bruskinovho prieskumu na vzorke tisíc dospelých Američanov až pätina 18 až 34-ročných mužov priznáva, že zaspáva dlhšie ako hodinu. Tridsať percent mužov tejto vekovej skupiny uvádza, že zaspáva v práci, to znamená, že si potrebuje vynahradiť nedostatočný nočný spánok.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk