7 mužov, s ktorými si nič nezačínajte

Muž, žena, pláž, dovolenka, dvaja

Ktorým príslušníkom silnejšieho pohlavia sa treba radšej vyhnúť? Prezradíme vám v nasledujúcich riadkoch.

Ide o akýsi nevysvetliteľný pocit, ktorý žena má pri kontakte s takouto osobou. Pocit nepohodlia, či trápnosti. Chuť odísť od takéhoto muža čo najďalej. Niekedy aj krásny chlap môže pôsobiť na ženu odstrašujúco. Dôvody však môžu byť rôzne.

Ak stretnete chlapa, ktorý sa hodí do nejakého z týchto typov, je to čas na vycúvanie z takéhoto vzťahu:

1. Muž čumiaci do výstrihov: To je ten typ chlapa, ktorý si nemôže pomôcť, ale stále vám hľadí do výstrihu. Vyzerá, ako by vás chcel zjesť a vôbec mu nevadí, že vy poznáte jeho úmysly. Jeho pohľad sa striedavo mení hore a dole. Takýto muži pôsobia na ženy odstrašujúco, lebo nevedia, či ich zaujímajú ony samé, alebo len ich prsia.

2. Neustále dotyky: Tento typ muža hľadá akúkoľvek zámienku, aby sa vás mohol dotknúť, bez ohľadu na to, či mu opätujete jeho dotyky. Drží vás bezdôvodne za ruku. Hladí vás po tvári, či po chrbte, až vás toľké množstvo dotykov odrádza a zastrašuje.

Prečo muži po sexe zaspia?

3. Narúšač vášho osobného priestoru: Máte priateľa alebo kolegu, ktorý jednoducho nerozumie významu osobného priestoru? Poznáte aj vy človeka, ktorý pri vás stojí tak blízko, že môžete cítiť v jeho dychu závan včerajších raňajok? Nechápe pravidlá spoločenskej etikety a stále sa pri komunikácii s vami tlačí do vašej osobnej zóny? Určite súhlasíte, že nie je to nič príjemné. Takýto muž nás odstrašuje a radšej sa kontaktu s ním vyhýbame.

4. Sexuálne poznámky: Muž, ktorý si od začiatku nedáva servítku pre ústa a bez problémov hovorí o tom, aké máte sexy prsia, zadok a čo všetko by s vami chcel robiť. Zo začiatku to môže žene imponovať, ale keď je už jeho sexuálne poklonkovanie prehnané, každá žena sa rýchlo stiahne.

5. Strašidelne bohatý muž: Finančne zabezpečený muž je asi túžbou každej ženy. No keď sa muž neustále chváli tým, čo má a čo si môže kúpiť, začína to byť pre ženu odpudzujúce. Nehovoriac o tom, že vám rýchlo dá najavo, že pokiaľ nebudete robiť všetko podľa jeho predstáv, veľmi rýchlo vás nahradí novší model. Takýto muž vás berie ako svoj majetok a to je strašidelná predstava. Od takéhoto muža treba utekať čím skôr preč.

6. Pijavica: Chlap, ktorý trpí nehynúcou láskou k vám. Najradšej by trávil všetok voľný čas len s vami a chce mať dokonalý prehľad o tom, kde a s kým sa nachádzate. Pomaly strácate súkromie a priateľov, lebo vypĺňa všetok vás čas. A ak ho plánujete opustiť, vyhráža sa vám samovraždou, lebo bez vás nedokáže žiť. Strašidelné však?

7. Výrazne starší chlap. Priateľ vášho otca, prípadne iný zjav. Starí chlapi tvoria najpodivnejšiu strašidelnú skupinu. Neustále pokukujú po mladých, energických ženách a chŕlia jednu nevhodnú poznámku za druhou. Zúfalo si vyžadujú pozornosť, hoci ju nikdy od ženy v takomto veku nemôžu získať.

Stretli ste sa aj vy s niektorým z týchto typov mužov? Mali ste podobnú strašidelnú skúsenosť? V prvej chvíli nám takáto skúsenosť pripadá strašidelná, no vzápätí sa na tom musíte pousmiať.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk