Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
16. februára 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

7 včasných varovných príznakov, že máte dočinenia so zlým človekom

Hoci by sme v tomto svete radi videli to dobré, pravdou je, že je v ňom veľa zla. Často nás zraňujú a klamú práve tí, ktorým by malo na nás záležať …

Títo ľudia k Vám budú navonok milí, no za chrbtom Vás budú ohovárať. Urobia všetko, aby Vás zničili a nemusia k tomu mať skoro žiadny dôvod. Ich cesta obsahuje iba bolesť a deštrukciu. Ak je ‚zlý‘ niekto, koho milujete, je veľmi dôležité zbaviť sa ho. A to nielen kvôli vlastnému duševnému zdraviu, ale aj pre pokoj mysle. Smutné je, že o existencii takýchto ľudí všetci vieme, či už tomu veriť chceme, alebo nie.

Nižšie uvedené znamenia sú tým, na čo sa môžete zamerať pri odhaľovaní, či je niekto ‚zlý‘ alebo nie. Pokiaľ po prečítaní tohto článku zistíte, že je vo Vašom živote niekto ‚zlý ‚, je čas odstrániť ho zo svojho života. Nemali by ste dovoliť zlým ľuďom mať akúkoľvek kontrolu nad Vami a Vaším životom.

Znamenie toho, že niektorí ľudia vo Vašom živote sú zlí:

1. prekrúcajú  fakty

reklama:

Vždy sa postarajú o to, aby veci zneli inak, než skutočne sú. Môžete im poskytnúť nejaké informácie a oni ich prekrútia do niečoho hrozného. Presne takto fungujú.

2. Zavádzajú ľudí

Radi Vás nútia myslieť si opak toho, čo by ste si mali?  Keď sa stane niečo zlé, oni to ešte zhoršujú. So zlým človekom nemôžete vyhrať.

3. Veľa klamú

Neustále klamú, pretože zlí ľudia majú nutkanie klamať. Keď nevedia získať potrebné fakty, niečo si vymyslia. Títo ľudia vždy vymýšľajú hrozné klebety.

4. Odmietajú prevziať zodpovednosť za svoje činy

reklama:

Títo ľudia nikdy neprevezmú zodpovednosť za nič, čo robia. Stále spôsobujú problémy, za ktoré nie sú ochotní sa ospravedlniť. Nenájdete ich naprávať svoje chyby.

5. Nemrzí ich, čo robia

Je im úplne jedno, či Vás zraňujú a budú to robiť pre vlastný prospech. Ak im zničenie Vášho života prinesie niečo, čo chcú, nebudú váhať.

6. Sú ochotní zadržiavať informácie

Zlí ľudia sa často rozhodnú časť niečoho vynechať, aby z toho urobili niečo zlé. Ak sa napríklad stane niečo zlé, ale potom aj niečo dobré, Vy sa dopočujete len o tom zlom. Ani sa nedá vysvetliť, koľko informácií pred Vami zlý človek zatají. Sú naozaj hrozní.

7. Radi popierajú realitu

reklama:

Vidia len to, čo chcú, pretože realita je pre nich iná. Nikdy neprijímajú veci také, aké sú

reklama:

Odporúčané

K téme

Quelques Notes d´Amour – úchvatná vôňa plná emócií a vášne! Máte zápal slepého čreva? 6 varovných znamení, ako to zistíte:

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.