8 polôh, ktoré vám zaručujú orgazmus!

Milovanie, sex, erotika, milenci,dvaja, láska, pár, orgazmus
Thinkstock

Prezradíme vám spôsoby milovania, vďaka ktorým dosiahnete povestné vyvrcholenie.

Každý športovec vám povie, že tá správna forma rozhoduje o tom, aký podáte výkon. Ak zmeníte techniku, môžete ľahšie dosiahnuť vytúžený cieľ. V sexe je to podobné. Tá správna poloha počas milovania môže znamenať neopísateľnú rozkoš v podobe orgazmu. Prezradíme vám ich hneď niekoľko.

1. Poloha, pri ktorej váš partner ľahšie dosiahne bod G a tým vy orgazmus, je poloha, počas ktorej ležíte so zdvihnutými nohami na chrbte. Navyše môžete tak udržiavať zrakový kontakt, čo tiež prehlbuje intimitu.

2. Poloha odzadu. Aj vďaka tomuto spôsobu milovania sa vám podarí ľahšie dosiahnuť orgazmus, pretože umožňuje partnerovi stimulovať masážou váš klitoris zozadu.

žena, sex, erotika, kráska, červené lodičky, orgazmus, nahota
vášeň Thinkstock

8 typov mužských erekcií, o ktorých ste nemali tušenia!

3. Posaďte sa na partnera, ale otočte sa mu chrbtom. Táto poloha okrem iného pomáha oddialiť partnerove vyvrcholenie, preto nehrozí, že to stihne skôr ako vy.

4. Nazdávate sa, že viete všetko o misionárskej polohe? Prezradíme vám, ako ju vylepšiť, aby ste dosiahli povestnú špičku ľadovca ľahšie, a to pokrčte nohy v kolenách. Umožníte tak partnerovi lepší prístup k bodu G.

5. Počas tejto polohy váš partner kľačí a drží vašu panvu vo výške svojich genitálií. Vy z časti ležíte na chrbte. Pre ešte intenzívnejšie vzrušenie oviňte jednu nohu okolo partnerovho ramena.

Čo si ženy myslia o veľkosti mužského prirodzenia?

6. Aj poloha na koníčka (no tentoraz ste otočená k partnerovi tvárou) vám umožní ľahšie dosiahnuť vyvrcholenie. Takto si totiž sama určujete tempo, ktoré vám vyhovuje.

7. Poloha, pri ktorej obidvaja sedíte a pozeráte si do tváre vám dokáže zaručiť spoločnú cestu za orgazmom.

8. X-faktor. Váš partner na vás leží ako pri misionárovi, no svoj hrudník a nohy stočí na bok, aby ste spolu tvorili písmeno X. Tento nový spôsob je vraj úplná senzácia. Vyskúšajte.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk