8 typov mužských erekcií, o ktorých ste nemali tušenia!

Muž, sexi, chlap, telo, postava, mladík
Thinkstock

Vedeli ste o tom, že niektoré erekcie mužov nepochádzajú zo sexuálneho vzrušenia, ale sú podmienené biologicky? A že aj v tomto smere existujú rozdiely? Aký typ erekcie má ten váš?

Nie všetky erekcie mužov sú rovnaké. Existujú medzi nimi rozdiely, ktoré vám teraz prezradíme.

Ranné vtáča

Ukážkový príklad mužskej erekcie, ktorá je podmienená biologicky. Je váš partner každé ráno takmer v bezvedomí a v polospánku, ale napriek tomu je jeho pýcha v pozore? Tak máte do činenia s „ranným vtáčaťom“.

Nočný zálesák

Muž, sexi, chlap, telo, postava, mladík
muž Thinkstock

V tomto prípade prichádza erekcia okolo 3 alebo 4 ráno. Môže byť vyvolaná sexuálnym snom, či inou fantáziou. Ak váš partner spáva prilepený na vás, tak ho určite ucítite.

Nepozvaný hosť

Nočná mora väčšiny mužov – erekcia počas bieleho dňa pred nepovolanými zrakmi okolia. Je to veľmi nepríjemný pocit, keď si s vami telo robí, čo chce a vy nemáte absolútne nič pod kontrolou.

Čítajte aj: 10 faktov o spermiách: Poznáte ich?

Šoumen

Sexuálna erekcia ako má byť. Stačí pohľad na obnažené ženské telo a už stojí v pozore pripravený na veľkú šou. Za to očakáva búrlivé ovácie na konci!

Potrebuje „ústny príhovor“

Dosahuje váš partner erekciu väčšinou, ak mu dopomôžete orálnym sexom? Tak patrí k typu, pri ktorom sa niekedy poriadne nadriete.

Sólový jazdec

Tento muž si vystačí sám a nepotrebuje nikoho len notebook a správne porno, ktoré ho na to naladí.

Čítajte aj: Odstrašujúci príbeh: Nepreháňajte to s liekmi na erekciu!

Športovec

Ak sa krv počas činnosti navalí tam, kde si myslí, že je treba, nebýva pre silnejšie pohlavie problémom mať erekciu aj na bežeckom páse, počas zdvíhania závažia, či pri inom cvičení. Preto niektorí muži do posilovne nosia voľné šortky, ktoré všetko skvelo zamaskujú.

Posilnený alkoholom?

Je alkohol nepriateľ všetkých erekcií? Vraj nie. Existujú jednotlivci, ktorí tvrdia, že zväčša po niekoľkých pohárikoch whisky majú skôr opačný problém. Žeby?

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk