9 spôsobov, ako si misionársku polohu viac užijete!

Sex, erotika, dvaja, láska, milovanie, milenci, vášeň, orgazmus, bozk
Thinkstock

Prestala vás baviť tradičná misionárska poloha, pretože ju považujete za najnudnejšiu? Keď ju robíte stále rovnakým spôsobom, ľahko sa môže stať, že vás po čase omrzí. My vám prezradíme 9 tipov, ako túto polohu urobiť inak, aby ste zažili skutočne vášnivý sex.

Dajte si pod zadok vankúš – Aby do vás partner mohol hlbšie preniknúť pre rýchlejšie dosiahnutie orgazmu.

Pevný stisk nohami – „Dajte nohy čo najbližšie k sebe. To umožňuje partnerovmu penisu lepšiu stimuláciu klitorisu,“ radí sexuálny terapeut Ian Kerner, PhD.

Objatie – Oviňte ruky okolo partnera a pritiahnite ho k sebe. „To posilní vašu intimitu a vy prežijete milovanie intenzívnejšie,“ hovorí Kerner.

Čítajte aj: Prečo chlapi milujú, keď máte orgazmus?

Chyťte jeho boky – Vezmite opraty do svojich rúk a začnite ovládať silu a rýchlosť tým, že uchopíte partnerove boky.

Pomôžte mu – Masturbujte rukou alebo vibrátorom. Hrajte sa s bradavkami či s ďalšími erotogénnymi zónami. Podľa sexuálneho terapeuta vás to dostane do lepšej nálady a misionársku polohu si viac užijete.

Očný kontakt – Pozerajte mu do očí, aby ste videli všetky jeho emocionálne reakcie počas milovania. To vytvorí zvláštne napätie medzi vami a posilní vašu vášeň.

Čítajte aj: 3 jednoduché spôsoby, ako dostať v posteli to, čo chcete

Skúste otroctvo – Nechajte si spútať šatkou alebo kravatou nad hlavou ruky a odovzdajte sa úplne partnerovi.

Zasypte partnera bozkami – Misionárska poloha je ideálna na to, aby ste ho zaplavili bozkami, ktoré partnera povzbudia k lepšiemu výkonu.

Výprask – Misionársku polohu môžete oživiť aj partnerovým výpraskom. „Dajte mu po zadku a ak sa mu to páči, pokračujte. Aj týmto spôsobom sa dá vniesť nový prvok do vášho spoločného milovania,“ tvrdí sexuálny terapeut Ian Kerner.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk