Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
pierka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pierka youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
16. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Aké anjelské pierko si vyberiete, podľa toho vám anjeli povedia, aký ste

Podľa toho aké pierko si vyberiete, dozviete sa, aká ste osobnosť, a čo vás v živote môže čakať. Ak si vyberiete prvé, ktoré patrí anjelovi cieľavedomosti a sebauvedomeniu, nikdy sa nepozeráte späť, ale len dopredu.

pierka
pierkayoutube.com

Individualisti si vyberú pero číslo jedna

Takí ľudia veria v seba a vo svoje vlastné schopnosti, že dokážu poraziť sily zeme a neba. Machidiel je anjel cieľavedomosti a sebavedomia, má veľmi silné energie a tak nie je náhodou, že ste ho prijali ako svojho strážneho anjela. Pomáha to ešte viac, aby ste sa sústredili na svoje ciele. Prostredníctvom svojho anjela dosiahnete všetko, čo chcete.

Pokiaľ si vyberiete druhé pierko, získali ste si anjela harmónie a pokoja. Ste pokojný, priateľský a mierumilovný. Vytrvalá a húževnatá osobnosť, ktorá ako koná, dôkladne si všetko vymyslí. Než sa rozhodnete pre nejakú vec, dôkladne si ju premyslíte. Asmodel je anjel vyrovnanosti a pomôže vám vstúpiť do všetkej harmónie okolo vás. Mali by ste žiť v mieri sami so sebou a svojím okolím. Je pre vás ťažké sa nahnevať, ale ak to urobíte, váš anjel strážny pomôže s riešením týchto konfliktov.

Trojka je anjel poznania, anjela emócií si vyberú tí, ktorým sa páči pero číslo štyri

Ambriel je anjel poznania. Takí ľudia sú aktívni a vynaliezaví, majú veľký vplyv na ostatných len vďaka svojej osobnosti. Majú tendenciu sa špecializovať na vkus a správanie, sú extrémni a majú extravagantný štýl. Ambriel je anjelom poznania a pomôže k upokojeniu vašej mysle. Túžia po vedomostiach, radi chodia do kina a divadla. Majú veľký zmysel pre humor a nikto sa vedľa nich nenudí.

reklama:

Tí, čo si vyberú číslo štyri, sú citliví, oddaní a ochotní. Sú vďační osudu za všetko, čo im dá. Nič pre nich nie je dôležitejšie ako teplo rodinného krbu. Ich strážnym anjelom je Muriel, ktorý im dodá energiu v každodennom živote a s jeho pomocou ľahko zvládnu sporné situácie. Ľahšie sa odpúšťa a takí ľudia sa môžu skôr vymaniť zo svojich bolestí, ktoré zažili v minulosti.

reklama:

Odporúčané

K téme

Vytvorte si Herbár liečivých byliniek Olej z vlašských orechov podporuje myseľ, trávenie aj chudnutie

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.