Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
pery
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pery www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
29. júna 2021 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Aké pery máte a čo o vás prezradia? Budete skutočne prekvapení

Začali s tým už starí Gréci, ktorí dokázali z ľudskej tváre vyčítať charakter človeka. Vedeli ste, že ľavá strana ľudskej tváre vypovedá o citoch a emóciách človeka, zatiaľ čo pravá o jeho rozumovej stránke? Mnoho prezradí aj samotné časti tváre. Široké čelo je znakom inteligencie. Výrazná brada symbolizuje výbojnosť a vytrvalosť. Nos je spájaný s cieľavedomosťou človeka. Pery vypovedajú o potrebe citu a schopnosti ho oplácať druhým. Nájdite si pery, ktoré zodpovedajú vašim blízkym. Možno vám vysvetlia mnohé o povahe ich nositeľa. A kto vie, možno vám to zlepší aj vzájomné vzťahy.

Plné pery

Má ich aj herečka Angelina Jolie
Charakteristika: Ľudia, ktorí majú veľké pery, sú rodení opatrovatelia. S láskou sa starajú o manžela, deti, babičku či susedku. Vždy kladú záujmy ostatných pred tými svojimi, preto ich často vidíte, ako vo voľnom čase niekomu vypomáhajú, prípadne ešte chodia kŕmiť hladné mačky do parku. Je to aj váš prípad? Potom vám príroda nadelila do vienka silný materský cit a schopnosť byť trpezlivými a dobrými rodičmi.

Keď je horná pera väčšia

Charakteristika: Ste rodený herec či herečka! Máte veľký temperament, charizmu a neuveriteľnú potrebu byť vždy stredobodom pozornosti. A to sa vám celkom darí. Milujete totiž všetko nevšedné a originálne, či už ide o váš šatník (kde hrajú priam výrazné modely a šperky), vône či topánky. V spoločnosti vystupujete sebavedome, emotívne a nezriedka sa uchýlite k afektovanému správaniu. Vaši priatelia to už poznajú. Vedia, že ste anjel s diablom v tele. A záleží len na vašej nálade, čo preváži.

Pusa ako lodička

Charakteristika: Máte výraznejšiu spodnú peru? Potom ste ako tá loďka. Potrebujete cítiť vietor vo vlasoch, šíre more slobody a možnosť plávať, kam sa vám zachce. Skrátka, nenarodili ste sa preto, aby ste každý deň sedeli osem hodín v kancelárii a ťukali do počítača. Na to ste moc energickí. Máte radi nové výzvy, dobrodružstvo. Pokojne budete pracovať dvanásť hodín denne a jesť špagety, len keď budete mať pocit, že sa vo vašom živote „niečo deje“.

Pusa ako malina

reklama:

Charakteristika: Ste majiteľmi týchto pier? Vašou hlavnou prioritou je vlastný prospech, pohodlie a spokojnosť. Ale prečo by vám to mal niekto zazlievať? Veď keď sa človek dobre postará sám o seba, aspoň nevisí na krku ostatným. A to je tiež bonus. Hoci na niekoho môžete pôsobiť ako sebci, zdanie klame. Svoju rodinu a priateľov milujete. V ťažkostiach ich vypočujete a podáte im pomocnú ruku. Ale nikto po vás nemôže chcieť, aby ste sa obetovali na svoj úkor. Pre seba ste vždy číslo jedna!

Úzky úsmev

Aj herečka Kirsten Dunst ho má. Charakteristika: Majitelia úzkych pier bývajú spravidla samotári. Ale dobrovoľní! Skrátka je im niekedy lepšie, keď sú sólo. Viac si tak vychutnajú návštevu kina, divadla alebo dovolenku pri mori. Do spoločnosti zavítajú len vtedy, keď majú náladu. Ale v žiadnom prípade nestoja bokom. Ich vrodená sociálna inteligencia im umožní rýchlo „zapadnúť“ a nájsť s ostatnými spoločnú reč.

reklama:

Odporúčané

K téme

To, na ktorom mieste priberáte najviac, vám napovie, aké potraviny by ste rozhodne nemali jesť! Dejú sa vo vašom dome záhadné veci, až vám naskakuje husia koža? 5 znakov prezradí, či v ňom straší

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.