Ako mať mladší a krajší dekolt metódou liftingu

prsia
Ako mať mladší a krajší dekolt metódou liftingu GettyImages

Pokožke tváre venujeme nepretržitú starostlivosť, aby neprezradila náš skutočný vek. Často krát pritom zabúdame na náš dekolt, ktorý je rovnako spoľahlivým ukazovateľom. Ako ho omladiť? Vyskúšajte účinnú metódu liftingu.

S vekom má žena akosi tendenciu menej a menej odhaľovať svoj hrudník a skôr preferuje oblečenie s menším výstrihom. Postupne sa dostávame do fázy, keď si povieme, že väčší výstrih už nie je vhodný, pretože čas sa oklamať nedá. Nemusí to tak však byť pravda.

Dnešná estetická chirurgia dokáže s vašim telom urobiť priam zázraky. Zamerali sme sa teda na metódu liftingu, ktorý sa dá použiť aj na vypnutie pokožky tváre i dekoltu. Ide o metódu, ktorá je rýchla a takmer bezbolestná. V poslednej dobe ju preto vyhľadáva čoraz viac žien.

Ide o invazívnu metódu, pri ktorej sa používajú vstrebateľné vlákna, ktoré pokožku viditeľne vypnú a taktiež v nej obnovia tvorbu kolagénu. Je ideálna pre dekolt poznačený vráskami a poklesnuté či ochabnuté kontúry.

Ako zákrok prebieha?

Najprv vám dekolt natrú krémom na znecitlivenie a premerajú vám proporcie hrudníka, aby ostal po zákroku symetrický a zároveň vyzeral prirodzene.

Následne miesto ošetrenia vydezinfikujú a začnú vám do pokožky vpichovať drobné ihly, ktoré slúžia na zavádzanie vlákien do spodnejšej vrstvy kože. Pocitu z cudzieho predmetu v tele sa ale rozhodne báť nemusíte, nakoľko sú vlákna vyrobené zo špeciálneho a pre telo nezávadného materiálu, ktorý sa v estetickej chirurgii využíva mnoho rokov.

Tieto vlákna sú hypoalergénne a už bezprostredne po aplikácii ich nebudete vidieť ani cítiť. Zároveň obnovia opätovnú produkciu kolagénu v pokožke.

Čítajte aj: Krása skrytá v prírode: Masky pre všetky typy pleti

Efekt omladeného a vypnutého dekoltu vidíte hneď po zákroku a ostanú vám po ňom len mierne začervenané miesta, ktoré po pár hodinách či dňoch zmiznú.

Najlepší efekt sa však dostaví po 2-3 týždňoch a vy sa môžete tešiť na mladší a krajší hrudník omladený aj o 5-10 rokov, ktorý vydrží približne dva roky. Po tejto dobe je potrebné procedúru opäť zopakovať.

A aká je cena tohto zákroku? Suma sa odvíja od množstva použitých vlákien, ako aj ich veľkosti, no v priemere ide o sumu 300 eur. Pokiaľ si takouto formou prinavrátite sebavedomie a pocit spokojnosti z vlastného tela, neuvažujte a choďte na to!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk