Ako povedať 'milujem ťa' bez slov

Láska, dvaja, pár,

Hľadáte romantické spôsoby ako povedať „milujem ťa“ bez použitia slov? Vyskúšajte niektorý z nasledujúcich tipov.

Vzťah potrebuje pre úspešné fungovanie mnoho vecí, no jednou z tých najdôležitejších je dať partnerovi pocítiť, čo pre vás znamená.

Hovoriť tomu druhému, že ho milujeme, je síce pekné, ale niekedy aj malé gesto môže dať vašej polovičke väčší pocit výnimočnosti ako tieto slová. O to viac, keď ich používame tak často, že občas zabúdame na ich skutočný význam.

Prinášame vám preto romantické spôsoby, ako povedať „milujem ťa“ inak ako slovami:

1. Prekvapte ho maličkosťami: Jedným z najlepších spôsobov, ako dať partnerovi vedieť, že ho máte radi, je milé prekvapenie. Počúvajte ho a pri každej vhodnej príležitosti ho môžete potešiť niečím milým. Či už ide o všedný deň alebo významný dátum vo vašom vzťahu, každé takéto gesto je veľkým vyznaním vašej lásky.

2. Romantický víkend: Nič sa nevyrovná vzrušujúcej dovolenke. Ak si to môžete dovoliť, prekvapte svoju polovičku skvelým víkendom v nezabudnuteľnom Ríme, čarovných Benátkach či v romantickom Paríži.

3. Večera pri sviečkach. Či už pripravíte večeru sami alebo pozvete partnera do útulnej reštaurácie, večera pri sviečkach sú jedným z najromantickejších nápadov vôbec.

4. Masáž: Ani tu sa fantázii medze nekladú. Či sa rozhodnete pre profesionálnu masáž alebo pomasírujete svojho partnera sama, je to na vás. V ponuke máte množstvo druhov masáži ako aj masážnych olejov pre domáce použitie.

5. Vytvorte spomienky. Naše životy sú len zbierkou spomienok. Navštívte spolu miesto v okolí, na ktorom ste nikdy neboli, experimentujte spolu v kuchyni, vyskúšajte aktivitu, ktorá vám bola obom zatiaľ cudzia a budujte si tak spoločné spomienky. Všetko skvelé vo vašom živote môžete zozbierať do fotoknihy, ktorú partnerovi môžete darovať ako sladké gesto vašej lásky.

6. Spoločný kúpeľ: Vkĺznite spolu do vane plnej horúcej vody a peny. K tomu pridajte sviečky, tlmenú hudbu v pozadí a skvelé jedlo. Ideálny večerný relax vo dvojici môže začať.

7. Tajné prekvapenie: Je niečo po čom váš partner skutočne túži? Zájdite do obchodu a prineste mu darček zabalený domov. Aj napriek tomu, že bude úplne všedný deň obdarujte ho a on bude šťastný, že na neho stále myslíte. Poznáte úprimnejšie gesto lásky ako obdarovať a nečakať za to nič naspäť?

8. Návšteva zábavného parku. Zábavné parky sú skvelé hneď z dvoch dôvodov. Po prvé sa vo vás prebudí dieťa, ktoré túži po zábave a zároveň sa vám do tela vyplavuje adrenalín, ktorý stimuluje sexuálne vzrušenie a tým sa začnete obaja k sebe okamžite priťahovať.

9. Vyrobte domáce video s osobným odkazom. Ak ide váš partner na pár dní preč, pošlite mu odkaz, ktorý ho určite poteší. Či už bude romantický alebo šteklivý, je to len na vás. Video s osobným odkazom pre vašu polovičku je krásnym gestom vašej lásky.

10. Tancujte spolu: Vyberte sa cez víkend spolu do klubu a zatancujte si. Tanec vyplavuje do tela hormóny šťastia a preto sa oddajte spoločnému tancu bez ohľadu na to, či sa na vás niekto pozerá alebo či ste na parkete len vy dvaja. Tento večer by mal byť len o vás dvoch a preto robte všetko to, čo vám bude prirodzené a v čom sa cítite šťastne.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk