Ako prvý jarný deň ovplyvní váš horoskop?

Jar, snežienky
GettyImages

Možno vás to prekvapí, ale jarná rovnodennosť má svoju čarovnú moc, o ktorej mnohí z nás netušia.

Dátum 20.3. je prvým jarným dňom. Ide o jeden z dvoch dní v roku, kedy má noc a deň rovnakú dĺžku takmer všade na Zemi.

Druhá je jesenná rovnodennosť, ktorá v roku 2020 pripadá na 22. septembra.

Jarná rovnodennosť má podľa astrológov na nás veľký vplyv. „Znamená nové nádeje a nové začiatky,“ hovorí Donna Page , profesionálna astrológička s vysokoškolským diplomom v psychológii poradenstva.

Podľa vesmíru sa ocitnete s novým pocitom dobrodružstva a cítite sa pripravený prevziať väčšie riziká.

Počúvajte svoju intuíciu, ktorá vás bude nabádať k tomu, aby ste niečo urobili a choďte jednoducho za tým,“ hovorí Page. „V tento deň nerozmýšľajte o kladoch a záporoch – to je záležitosť ostatných dní v roku, ale nie v 1. jarný deň.“

Toto je tiež čas, keď si uvedomíte, že nie všetko musí trvať navždy. Ak existujú veci, ktoré ste minulý rok stále nemali čas alebo odhodlanie urobiť, možno to je znamenie, ktoré vám hovorí, aby ste túto záležitosť vypustili z hlavy a nechali ísť.

Jarnou rovnodennosťou budú ovplyvnené všetky znamenia zverokruhu. Najviac však Baran a Kozorožec.

Ľudí narodených v znamení Baran ovláda planéta Mars a povaha planéty bojovníkov vstúpi do vášho života práve v tomto čase. To vám uľahčí cítiť vašu vnútornú silu a využijete dôveru potrebnú na to, aby ste sa bránili manipulatívnym ľuďom,“ hovorí Page.

Ak ste Kozorožec, Mars sa pohybuje na priaznivom mieste v grafe, čo vám umožní byť viac produktívnym. „Ak počas tohto dňa čelíte strachu, alebo cítite odhodlanie pustiť sa do nového projektu, urobte tak. Prekážky zdoláte ľahšie ako inokedy. Jarná rovnodennosť vášmu znameniu dáva energiu, silu a odhodlanie ísť za svojimi snami,“ tvrdí astrologička.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk