Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Láska, dvaja, romantika, vzťah
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
16. mája 2018 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA Diskusia()

Ako si vybrať toho správneho partnera?

Rozhodujete sa medzi dvoma mužmi? Ktorý je ten pravý pre vás? Poradíme vám v článku.

Naše šťastie častokrát závisí na správnych životných rozhodnutiach. Niekedy nemáme žiadnu možnosť voľby. Inokedy sa zas ocitneme medzi viacerými, a teraz ktorá z nich je tá naj? Ak sa vo vašom živote nachádzajú dvaja muži, pri ktorých sa vám rozbúši srdce, podľa čoho sa rozhodnúť? Poradíme vám.

Ak máte spoločné aspoň tri dôležité životné hodnoty

Položte si otázku: Čo je pre vás v živote najdôležitejšie? Je to zdravie, rodina, deti? Ktorý z dvoch mužov má všetky tri hodnoty totožné alebo sa najviac k nim približuje? Ťažko totiž budete hľadať rodinné šťastie u človeka, u ktorého je na prvom mieste užívať si, spoznávať samého seba skrze svet a zásadne sa neviazať. Väčšina mužov nechce nič riešiť. Ak by ste rozhodnutia nechávali na nich, mohlo by sa stať, že uviaznete na tej istej úrovni na veľa veľa rokov. A život je predsa zmena.

Aký vzťah mali jeho rodičia?

Mnohí z vás budú určite namietať, že ste iní ako vaši rodičia. No model správania, fungovania rodiny, spôsob prejavovania lásky navzájom medzi vašimi rodičmi, bolo to prvé, čo ste zažili. Chtiac nechtiac tvorí táto skúsenosť základ, od ktorého sa odvíja i váš spôsob reagovania na životné situácie. Pochádza niektorý z vašich nádejných partnerov z rozvrátenej rodiny, kde bol otec hrubý tyran? Dajte potom radšej prednosť tomu z usporiadanej rodiny. Nápadník, ktorý zažil násilie ako prejav lásky, môže mať totiž v sebe skryté rovnaké sklony ( no nemusí to byť vždy tak ).

Zistite skutočný dôvod, prečo chce byť s vami

To je asi najťažšie zo všetkého, lebo muži to často ani sami nevedia, a keď aj, držia to skryté vo svojom vnútri. Nie je to len z nutnosti? Nemá nikoho, tak ste mu dobrá aspoň vy? Alebo sa chce chvastať pred kamarátmi, že vás dostal práve on?

Akí sú jeho priatelia, taký je i on

Posvieťte si na jeho najbližších priateľov. Priatelia sú totiž ľudia, ktorí sa nám najviac podobajú. Vyberáme si ich sami na základe sympatií, a to práve preto, že majú v sebe skrytú časť našej duše. Má kamarátov sukničkárov alebo ľahkovážnych dobrodruhov? Pozor! Môže na nich obdivovať práve to, že oni pokročili ďalej ako on.

Nepodarilo sa vám rozptýliť obavy z nesprávnej voľby? Verte, že v danej chvíli sa vždy a za každých okolnosti rozhodnete tak, ako je to pre vás najlepšie. O tom nepochybujte. Práve pochybnosťami zmárnite veľa šancí na šťastie, ktoré sa vám ponúkajú v každodennom plynutí dní.

K téme

Každý vzťah vám stroskotá? Toto môže za vaše nešťastie! 3 záhadné fázy mužskej lásky! V ktorej sa nachádza ten váš?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.