Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
sex
shutterstock
14. júla 2019 ŠoubizRozhovory od DamskaJazda.skSITA

Ako zistíte, že mu ide len o sex na jednu noc?

Páči sa vám muž, s ktorým idete na rande, no neviete, či má o vás skutočný záujem alebo vás chce len využiť? Pomocou týchto znakov zistíte, na čom ste.

Skôr ako skončíte v posteli so svojím novým objektom, treba si uvedomiť, či stojí za to riskovať svoje srdce a to najmä v prípade, ak osoba, s ktorou ste spali, „zabudla“ už viac zavolať. Často krát sa práve z osoby, ktorá sa javila ako úžasný priateľ, po náhlom a rýchlom sexe prejaví kretén.

Pre mnohých mužov je sex na jednu noc ideálnou a jednorazovou záležitosťou a žena mu už nestojí za to, aby ju opakovane kontaktoval. Pokiaľ sa teda chcete vyhnúť takémuto rýchlemu a nešťastnému koncu, všímajte si varovné signály.

Príčiny, pre ktoré to po sexe končí:

– Sex bol zlý

– Mal priateľku, o ktorej ste nevedeli

– Chcel len sex a o nič iné mu ani nešlo

Prejavy, že vás chce len na jednu noc:

1. Správy, e-maily a chaty môžu povedať veľa o jeho osobe. Jeho konverzácia s vami ľahko prezradí jeho zámery s vami. Pokiaľ začne okamžite hovoriť o sexe, či mať dvojzmyselné narážky, je pravdepodobné, že má záujem dostať vás len do postele.

2. Alkohol. Stále do vás leje alkohol, aby ste sa uvoľnili a bola viac otvorená spontánnym rozhodnutiam.

3. Neustále hovorí o sexe. Pokiaľ nemá problém rozprávať sa už na prvom rande o intímnych veciach a vyťahovať z vás pikantné informácie, pravdepodobne má v pláne po večery skončiť s vami v posteli.

4. Nedostatok pozornosti. Ak sa muž viac venuje svojmu telefónu, jedlu či hocičomu inému ako vám, ukazuje vám tým, že nemá v záujme bližšie vás spoznať.

5. Vlastná chvála. Stále hovorí len o sebe, rád sa vychvaľuje a nepustí vás k slovu. Keď začnete nejakú tému, vždy ju otočí na seba. To nie je dobrá vízia pre prípadný budúci vzťah.

Ráno po …

Ak sa ocitnete v posteli s mužom, ktorý chce len sex, pravdepodobne vás čaká jeden z týchto scenárov:

1. Opustí vás hneď po sexe. Či už je to uprostred noci alebo ráno, hneď ako sa váš sex skončí, od vás odchádza. Je viac ako pravdepodobné, že už nemá v pláne niečo podobné s vami opakovať a preto sa nesnaží premáhať a odchádza hneď ako dostane čo chcel.

2. Výhovorky. Pracuje aj cez víkendy, odchádza na služobnú cestu prípadne neurčí dátum najbližšieho stretnutia a nechá to otvorené.

3. Reč tela. Keď s vami komunikuje, nepozerá sa vám do očí, ostal chladným a odmeraným akoby ste sa práve stretli.

Duchom je už dávno preč a dotyky skončili rovnako rýchlo ako váš sex.

Ak sa chcete vyhnúť sklamaniu, buďte k sebe od začiatku otvorení a úprimní. Ak to muž, s ktorým randíte, nedokáže, zamerajte sa na vyššie uvedené signály, ktoré vám pomôžu zistiť, o čo mu skutočne ide.

Odporúčané

K téme

Prieskum medzi slovenskými mužmi odhalil, ako vnímajú svoju krásu Prečo by ženy mali piť pivo? Tu je 7 dôvodov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.