Aký ste typ ženy podľa mesiaca, v ktorom ste sa narodili?

aký ste typ podľa mesiaca
Zdroj foto: GettyImages

Môže to znieť divne, ale – vedeli ste, že mesiac, v ktorom ste sa narodili, určuje niektoré z vašich charakterových čŕt? Ak chcete vedieť aké, stačí si prečítať článok nižšie a zistíte, čo o vás všetko prezradí.

Január

Mali by ste vedieť, že ženy, ktoré sa narodili v januári, sú naozaj ambiciózne, vážne a konzervatívne. Majú svoje zásady, ktorých sa pevne držia. Máločo ich vyvedie zmieri a rozzúri. No keď sa tak stane, treba byť určite opatrný a radšej sa im vyhnúť. Januárové ženy zväčša svoje pocity skrývajú. Do ich vnútra umožnia nahliadnuť iba tým ľuďom, ktorí sa nachádzajú na rovnakej intelektuálnej úrovni ako ony a majú tiež rovnaké názory.

Február

Ženy, ktoré sa narodili vo februári majú trochu abstraktné myslenie, čo je dôvod, prečo zostávajú mnohokrát nepochopené. Bývajú často náladové, preto ak chcete s nimi vychádzať, mali by ste byť trpezliví. Tieto ženy sú tiež veľmi romantické a urobia veľa pre osoby, ktoré milujú. Ak im lásku dokážete opätovať, znamená to pre ne veľa. Osobe, ktorá ich však zradí, nedokážu odpustiť. Ženy narodené v tomto mesiaci obľubujú tiež dlhý spánok.

Marec

Marcové ženy sú bezstarostné – kým ich niekto nevyvedie z miery. Tieto príslušníčky nežného pohlavia sú lojálne a oddané, ale v prípade, že ich nahneváte, je so všetkým koniec. Zvyčajne majú silné charizma i šarm a sú naozaj očarujúce. Iba skutoční muži ich môžu oceniť. Mali by ste tiež vedieť, že žiť s marcovou ženou je ozajstným potešením. Avšak nezamilujú sa tak ľahko, pretože nenaletia na mužské triky

Apríl

Ženy, ktoré sa narodili v apríli, sú skutočnými diplomatmi. Komunikácia je ich najsilnejšou zbraňou. Niekedy sú tieto ženy náchylné k sebaľútosti. Bývajú tiež veľmi žiarlivé. Avšak, akonáhle si muž získa ich dôveru, je najšťastnejším na svete. To je čiastočne preto, že sa otvoria iba tým, ktorí  si ich získajú.

Máj

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, sú rozhodné a prísne sa držia svojich zásad. Bývajú tiež veľmi atraktívne a komplikované. Ak si získajú mužské srdce, len veľmi ťažko na nich dotyčný zabudne. Ďalšou ich vlastnosťou je tvrdohlavosť. Niekedy to s nimi majú ich polovičky ťažké.

Jún

Ženy, ktoré sa narodili v júni, sú zvedavé, kreatívne a komunikatívne. Tieto ženy často hovoria na rovinu, čo si myslia. Mnohokrát svojou pravdovravnosťou dokážu zraniť, ale držia sa zásady, že je lepšie povedať pravdu do tváre ako za chrbtom. Aj oni sú celkom nebezpečnými hráčkami vo vzťahu a muži sa často stávajú hračkou v ich rukách.

Júl

Júlové ženy sú tajomné, ale čestné. Zvyčajne bývajú uzavreté a iných ľudí k sebe tak ľahko nepustia. Málokedy sa pochvália, a to bez ohľadu na to, ako sú inteligentné alebo krásne. Ženy narodené v tomto letnom mesiaci sa necítia pohodlne v konfliktných situáciách a správajú sa zdvorilo ku každému. Nikdy nezabúdajú. Ak ste im raz ublížili, môžete ich ľahko stratiť navždy.

August

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, predstavujú unikátnu zmes egocentrizmu a obetavosti. Mávajú veľké srdce. Tieto ženy zvyčajne vyhrávajú každý konflikt. Takže sa konfrontácii  s nimi radšej vyhýbajte. Oplývajú mimoriadnym zmyslom pre humor a zvyčajne bývajú stredobodom pozornosti. Nikdy si nesťažujú na nedostatok mužskej spoločnosti. Muži strácajú v ich prítomnosti svoje hlavy.

September

Tieto ženy sú láskavé, disciplinované a krásne. Ani ony nezabúdajú na zradu. Takže by ste mali byť veľmi opatrní a nerobiť túto chybu. Určite budú totiž túžiť po pomste. Septembrové ženy vyhľadávajú dlhotrvajúce vzťahy, čo znamená, že nie sú ten typ na jednu noc. Na druhej strane majú naozaj vysoké nároky na svojich partnerov. Muž, ktorý dá najviac, si získa ich lásku. Bez ohľadu na to, čo im ich srdce povie, ich myseľ im zabráni urobiť chybu.

Október

Ženy, ktoré sa narodili v októbri, majú veľmi silný charakter, vôľu a nezávislosť. Sú tiež veľmi emocionálne, ale málokedy ich vidíte plakať pred ostatnými ľuďmi. Sú to mimoriadne inteligentné bytosti, ktoré sa hocikomu neotvoria. Uvedomujú si totiž veľmi dobre, že ľudia môžu zneužiť ich zraniteľnosť. Ženy narodené v októbri bývajú veľmi silné a dokonca možno povedať, že zo všetkých žien mávajú násilnejšie povahové vlastnosti. Práve tie sú predmetom závisti ostatných žien.

November

So ženami narodenými v tomto mesiaci sa neradno zahrávať. Obvykle sú o krok napred a ľahko rozpoznajú každú lož. Dávajte pozor, aby ste nestratili ich dôveru, pretože to trpko oľutujete. Čo by ste mali vedieť o týchto ženách – ak nie ste pripravení počuť pravdu, nikdy sa jej nepýtajte na jej názor.

December

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, sú netrpezlivé a impulzívne. Nechcite sa dostať do rozporu s nimi, lebo takmer vždy z neho vyjdu ako víťazi. Sú veľmi zábavné  a vedia rozjasniť vašu tvár za krátky čas. Preto si aj zvyčajne získavajú vaše srdce behom niekoľkých minút. Bývajú tiež srdečné a priateľské.

Ak sa vám páčil tento článok, nezabudnite sa oň podeliť s priateľmi a rodinou. Ďakujeme.

Zdroj: www.naturalhealingmagazine.com

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk