Alicia Keys čaká druhé dieťa

Alicia Keys prichádza na udeľovanie cien Grammy
Alicia Keys prichádza na udeľovanie cien Grammy SITA/AP

Speváčka má už takmer štvorročného syna Egypta, ktorého otcom je jej manžel, hip-hopový producent Swizz Beatz.

Americká speváčka Alicia Keys dnes prostredníctvom svojej facebookovej stránky oznámila, že čaká druhé dieťa so svojím manželom, hip-hopovým producentom Swizz Beatzom. Spravila tak pri príležitosti štvrtého výročia ich svadby, ktorá sa konala 31. júla 2010 na Korzike.

Tridsaťtriročná rodáčka z New Yorku sa stala matkou v októbri 2010, keď priviedla na svet syna, ktorému dali meno Egypt Daoud Ibarr Dean.

Alicia Keys, vlastným menom Alicia Augello Cook, má na konte päť štúdiových albumov – Songs In A Minor (2001), The Diary Of Alicia Keys (2003), As I Am (2007), The Element Of Freedom (2009) a Girl On Fire (2012).

K jej najväčším hitom paria skladby Fallin‘, You Don’t Know My Name, If I Ain’t Got You, No One, Like You’ll Never See Me Again či Girl On Fire, no známe sú aj jej spolupráce, napríklad s Usherom (My Boo), Eve (Gangsta Lovin‘) alebo Jay Z (Empire State Of Mind).

Speváčka získala 15 prestížnych cien Grammy z 28 nominácií, ďalej desať Billboard Music Awards a sedemkrát ju nominovali na Brit Award.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk