Angelina Jolie to poriadne schytala: Zobral si zas..ného blázna!

Angelina Jolie, Brad Pitt
SITA/AP

Takto nelichotivo na adresu hollywoodskej hviezdy sa vyjadrila kamarátka Jennifer Aniston, komička Chelsea Handler.

Rozpad slávneho páru Angeliny Jolie a Brada Pitta v mnohých vzbudil poriadnu dávku emócií. Kým jedni sa zastávajú herečky, iní vinia z konca manželstva práve Angelinu.

K nim patrí i kamarátka Jennifer Aniston, populárna komička Chelsea Handler, ktorá vo svojej relácii na Angelinu drsne zaútočila. „Hovorí sa, že hlavným problémom bolo, že Brad Pitt pil veľa alkoholu a fajčil marihuanu. Nečudujem sa mu, že si takúto ‚liečbu‘ musel naordinovať,“ hovorí Chelsea vo svojom programe.

Chelsea a aniston.jpg
Youtube

Možno to bolo preto, že namiesto aby posledných dvanásť rokov strávil s Georgom Clooneyom a Mattom Damonom pri jazere Como, tak bol zatvorený v dome s 85 deťmi, ktoré hovoria 15 jazykmi,“ pokračovala komička, ktorá nakoniec pritvrdila: „A možno to bolo preto, že si zobral zas..ného blázna!

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, neskôr na francúzskom zámku Miraval. Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, Paxa z Vietnamu a Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Zdroj:  www.tn.nova.cz a archív agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk