Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
anjel, socha, anjeli,
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
2. februára 2015 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od SannySITA

Anjel – najlepší priateľ človeka?

Kto je to anjel? Okrídlená vzdialená nadpozemská bytosť, ktorá si vyžaduje modlitbu a uctievanie, alebo je to láskavý blízky priateľ, ktorý má vždy čas nás vypočuť?

Krásne a studené sochy s veľkými krídlami nám miestami dávajú pocit akejsi oddelenosti od anjelskej ríše. Mocný anjel akoby bol nad naše ľudské chápanie, vzdialený a nedostupný. Ľudská obmedzená logika hľadá márne dôkazy o jeho existencii, zatiaľ čo on stojí ticho vedľa nás a s úsmevom nazerá na náš život doslova cez naše plece. Nepotrebujeme nič, aby sme sa „kvalifikovali“ na prácu s anjelmi. Iba chcieť porozumieť, uveriť a požiadať!

Pri narodení dieťaťa alebo v našej poslednej hodine, pri trápení s láskou a v partnerstve, pri ochrane našich blízkych, pri cestovaní, v zápche a keď nestíhame, v škole s našimi deťmi, pri každej chrípke a udretom kolene, v práci na náročnom meetingu, pri životne dôležitých rozhodnutiach, ale aj pri parkovacom mieste, anjeli sú vždy s nami! Radia, vedú, dohovárajú, pomáhajú, plnia želania, zasahujú v najťažšej chvíli. Sú pri nás, ak sa trápime, a tešia sa s nami z našej radosti. Bez ohľadu na pohlavie, rasu, vek, vierovyznanie, miesto, kde sa nachádzame, dodržiavanie konkrétneho životného štýlu alebo či v nich veríme alebo nie. Prečo sa nám teda dejú zlé veci, prečo strácame, trpíme a niečo nás bolí? Kde sú anjeli, keď je najťažšie, a prečo nezasiahli tak ako sme si želali?!

depresia, žena, sama, samota, smútok, bolesť, úzkosť, žiaľ
shutterstock.com

Slovo anjel znamená posol Boží. Anjeli k nám prichádzali celé veky, aby nám sprostredkovali energiu Zdroja života a pomohli nám vystúpiť z vlastnej obmedzenosti, strachu a bolesti, viedli nás na ceste životnými udalosťami v súlade s našou karmou, našimi myšlienkami a rozhodnutiami v súčasnom živote, a aby späť k Zdroju života prinášali naše poznatky a pocity. Anjel svetla je láskavou liečivou energiou, ktorá na seba občas vezme podopu okrídlenej nadpozemskej bytosti, otvorí nám svoju náruč a prinesie tak svojim objatím útechu, pomoc a povzbudenie. V anjelskej ríši medzi deviatimi anjelskými zbormi hierarchie panuje poriadok, rovnováha a spolupráca. Anjeli si nepotrpia na uctievanie, podľa nich všetká sláva patrí Bohu a oni sú iba vykonávateľom jeho vôle.

reklama:

Anjeli svetla však nemajú svoj vlastný plán, nemajú svoju vlastnú slobodnú vôľu. Majú naprogramovanú úlohu konkrétnej pomoci, ktorú bezvýhradne plnia. Anjel svetla nemôže zasiahnuť pokiaľ si tak neželáme a pokiaľ o pomoc nepožiadame! Zároveň však nemôže zasiahnuť pokiaľ to nie je v súlade s naplnením nášho osudu a ak by naše želanie bolo v rozpore s našim životným plánom. Ak sme si teda vybrali v tejto hodine, chorobe, alebo nehode odísť z tohto sveta, nech sme malí alebo dospelí, anjeli len napomáhajú nášmu plánu, stoja pri nás aj pri našich blízkych, ale nezmenia chod dejín našich životov.

Anjelský odkaz pre čitateľov Dámskej jazdy :

Stojíme pri vás. Dostáva sa vám všetkej našej podpory tak, ako o ňu požiadate. Vaše myšlienky a pocity k vám priťahujú všetky vaše situácie. Vyberte si preto každý deň radosť.

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB
reklama:

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

reklama:

Odporúčané

K téme

Rok 2015 z pohľadu anjelov v láske, zdraví a práci Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.