Ariana Grande predstavila piesne z nového albumu

Ariana Grande
Ariana Grande SITA/AP

Speváčkina druhá radová štúdiovka vyjde 22. augusta.

Americká speváčka a herečka Ariana Grande zverejnila štyri skladby z očakávaného albumu My Everything. Dvadsaťjedenročná interpretka ponúkla prostredníctvom webstránky www.mtv.com piesne Love Me Harder, Be My Baby, A Little Bit Of Your Heart a Why Try.

Skladbu A Little Bit Of Your Heart pre ňu pomáhal písať člen skupiny One Direction Harry Styles. Love Me Harder naspievala s kanadským interpretom, ktorý si hovorí The Weeknd a v Be My Baby hosťuje nórsky producent Cashmere Cat.

Album My Everything vyjde 22. augusta a bude obsahovať dvanásť piesní vrátane singlov Problem (feat. Iggy Azalea) a Break Free (feat. Zedd). Okrem spomínaných sa na novinke podieľali aj Shellback, Ryan Tedder alebo Big Sean. Štúdiovka vyjde aj v deluxe edícii, ktorá bude bohatšia o tri skladby. Jednou z nich bude Bang Bang, v ktorej priložili ruku k dielu aj Jessie J a Nicki Minaj.

Ariana Grande-Butera sa narodila 26. júna 1993 na Floride. V roku 2008 účinkovala v broadwayskom muzikáli 13, pričom za svoj výkon získala National Youth Theatre Association Award. S prvým albumom Yours Truly (2013), ktorý obsahuje single The Way, Baby I a Right There, dobyla americký rebríček Billboard 200. Vlani v decembri uviedla na trh EP nahrávku Christmas Kisses. Známa je aj ako Cat Valentine, ktorú stvárnila v troch seriáloch – v roku 2011 v iCarly (2007 – 2012), V jako Victoria (2010 – 2013) a Sam & Cat (2013 – 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.mtv.com, od Veroniky Dvorskej zo spoločnosti Universal Music a z archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk