Ashlee Simpson zo seriálu V siedmom nebi sa pochválila fotkou dcérky, je rozkošná!

Ashlee Simpson, Evan Ross
Ashlee Simpson a jej manžel, herec a hudobník Evan Ross

Dievčatko, ktoré má so synom speváčky Diany Ross, prišlo na svet 30.júla.

Americká speváčka a herečka Ashlee Simpson a jej manžel, herec a hudobník Evan Ross, zverejnili prostredníctvom služby Instagram prvú fotografiu dcéry Jagger Snow, ktorá sa narodila 30. júla. „Jagger Snow Ross!! Tak veľmi ju milujeme!!! Je pre nás všetkým,“ napísala k obrázku 30-ročná rodáčka z texaského mesta Waco, pričom svojho manžela označila za najlepšieho otca na svete. „Každý deň je pre nás tým najkrajším!!! Je to požehnanie. Milujem ťa, Ashlee Simpson, si tá najlepšia mama na svete!“ doplnil 27-ročný syn speváčky a herečky Diany Ross.

Pre mladšiu sestru speváčky Jessicy Simpson je to už druhý potomok, keďže z prvého manželstva s Peteom Wentzom z kapely Fall Out Boy má šesťročného syna Bronxa. Ashlee Simpson začala s Rossom chodiť v júli 2013. Vlani v januári sa zasnúbili a svadba sa konala v auguste toho istého roka.

Ashlee Simpson v začiatkoch kariéry účinkovala v reality šou Jessicy Simpson s názvom Newlyweds: Nick and Jessica (2003 – 2005). Mala tiež vlastný televízny program The Ashlee Simpson Show (2004 – 2005). V rokoch 2002 až 2004 stvárňovala Ceciliu Smith v populárnom seriáli V siedmom nebi (1996 – 2007). Okrem toho si zahrala napríklad aj v projekte Melrose Place: Nová generácia (2009 – 2010). Na konte má albumy Autobiography (2004), I Am Me (2005) a Bittersweet World (2008).

Ashlee Simpson a jej manžel, herec a hudobník Evan Ross s dcérkou
Instagram

Evan Ross sa objavil napríklad v snímkach Pride (2007), Greta (2009), Mooz-lum (2010), Jeff, ktorý žije s mamou (2011) alebo Hry o život: Drozdajka 1 (2014).

Ashlee Simpson a jej manžel, herec a hudobník Evan Ross a dcérka
Instagram

Diváci ho budú môcť vidieť aj v pokračovaní posledného menovaného filmu s názvom Hry o život: Drozdajka 2. Slovenské kiná ho začnú premietať 19. novembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk