Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Atlantská numerológia
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:

Atlantská vyššia numerológia: Spoznajte svoje silné stránky!

Už v dávnych časoch mali ľudia schopnosť rozumieť číslam, plne chápali veľký kozmický vplyv, ktorý čísla majú na náš život a osud.

Výpočty sa využívali už v minulosti napríklad na určenie priaznivých dní pre udalosti, ale hlavne na určenie pozitívnych a slabších stránok povahy človeka pre jeho duchovný rozvoj. Tento význam zostal numerológii dodnes.

Každé základné číslo má svoju vibráciu, frekvenciu, na ktorej sa nachádza, a ovplyvňuje našu životnú cestu a zmysel našej duše. Taktiež na nás pôsobí každý rok konkrétna ročná vibrácia a aj čísla písmen nášho mena majú svoj význam.

Tak ako astrológia aj numerológia je rozsiahlym a zložitým, avšak matematicky a logicky presným predmetom. Čísla, ktoré sa vyskytujú v našom numerologickom výpočte opakovane, majú posilnený význam danej vibrácie čísla. Taktiež aj čísla, ktoré sa však vôbec nevyskytujú v našom vlastnom výpočte, ukazujú na naše slabšie stránky a nedostatky.

reklama:

Dnes sa pozrieme na vibráciu životného čísla, ktoré je najdôležitejším číslom v numerológii. Je to základný kameň, číslo ktoré predstavuje našu líniu života danú karmicky osudom. Určuje základ našej povahy, ktorý je potrebné v tomto živote rozvíjať, a zároveň nám ukazuje na prekážky a lekcie, ktoré máme zvládnuť.

Vypočítame ho nasledovne :

Príklad : dátum narodenia 22. 8. 1984 = 2+2+8+1+9+8+4=34 Tento výsledok prevedieme ďalej 3+4=7

reklama:

Životné číslo človeka s takýmto dátumom narodenia je 7. Predstavuje teda jeho silné a slabé stránky. Nabudúce tiež určíme, aké lekcie a prekážky má prichystané pre tento život, čo by mal zvládnuť, pochopiť a naučiť sa.

Čítajte aj: Poznáme odpovede na 7 otázok o zmysle života!

Atlantská numerológiaThinkstock
Energie čísel 1 – 9

reklama:

Jednotka je nezávislá, nekonvenčná, individualistická, predstavuje začiatok, zdroj, priekopníka, tvorcu, iniciátora a jedinečnosť. Je to mužské číslo a vyjadruje silný pocit odvahy a vodcovstva. Je ambiciózna a zameraná na cieľ, má smer a nepochybuje o svojom postupe. Typickými znakmi tohto čísla je vysoká energia, dynamická sila a húževnaté smerovanie k svojmu osudu.

Dvojka predstavuje mierotvorcu. Vibruje spoluprácou, diplomaciou a taktom a najmierumilovnejším a najjemnejším zo všetkých čísel, ktoré je zároveň najodolnejšie. Ako sila v pozadí a šedá eminencia býva oporou a často zaujíma rolu poradcu. Je veľmi ženská a jemná, láskyplná, zraniteľná a pokorná, miluje hudbu a harmóniu vo všetkých podobách. Toto číslo nemá rado konflikty a zle znáša kritiku.

Trojka je číslo, ktoré žiari ako slnko. Jej hlavnými vlastnosťami je sebavyjadrenie a komunikácia. Má rada život, neberie veci príliš vážne, je najhravejšia zo všetkých čísel. Má bezstarostnú číselnú rezonanciu, je optimistická, nadšená, tvorivá, inšpirujúca a motivujúca. So svojou energiou, ktorá je expanzívna, aj keď býva často roztržitá, povznáša všetkých okolo seba.

reklama:

Štvorka je najpraktickejšia zo všetkých čísel, má bystrý zrak pre detaily, je usporiadaná, systematická, metodická, presná, seriózna, starostlivá, spoľahlivá a vždy dodrží to, čo sľúbila. Je čestná, dôveryhodná, bez postranných úmyslov a lstí. Tiež býva nepružná a nemá rada zmeny. Potrebuje predvídateľnosť a obľubuje zvyky a rituály. Je základným kameňom, tvorivým základom, každého spoločenstva.

Päťka je číslom cestovateľov, dobrodružná a odvážna. Je najdynamickejšia zo všetkých čísel. Vyznačuje sa presvedčivosťou, je to propagátor a vynikajúci predajca. Vďaka svojej všestrannosti a prispôsobivosti je prieskumníkom a výskumníkom. Je tiež bystrá, pohotová, duchaplná a dokáže presne zamieriť na cieľ s neobyčajne pohotovými reflexami. Rada sa snaží splniť mnoho úloh, ale je ľahko rozptýliteľná svojou láskou k zmyslovému potešeniu a okamžitému uspokojeniu.

Šestka je najláskyplnejšia zo všetkých čísel, je oddaná, verná, starostlivá, súcitná, ochraňujúca, tiež zodpovedná, obetavá a nenáročná. Je zameraná na domov a rodinu, materská a vnímavá voči spoločnosti. Je učiteľom a liečiteľom, stará sa o slabších. Je vizuálne umelecky nadaná, tvorivá a remeselne zručná. Je to číslo materstva a otcovstva.

reklama:

Sedmička je najduchovnejšia zo všetkých čísel, je to hľadač pravdy. Je to tiež číslo pustovníkov, je intelektuálna, analytická, rozjímavá a meditatívna, vyjadruje intelektuálneho a abstraktného mysliteľa, studňu vedenia a múdrosti. Často sa vyznačuje uzavretosťou a zameranosťou sama na seba, ale býva bystrá a chápavá. Predstavuje cestu do vlastného vnútra so schopnosťou sebareflexie, samotárstva a tichou spokojnosťou.

Osem je číslo vizionárov a idealistov a zo všetkých čísel je najviac zamerané na výsledky. Predstavuje rovnováhu medzi hmotným a duchovným svetom. Je mocná, ambiciózna, vedome zachádza správne s peniazmi a považuje ich za nástroj. Je vodcom a podnikateľom s veľkými snami a obrovskými plánmi. Dohliada na druhých a riadi ich. Vďaka svojej sile a vytrvalosti pochopiť podstatu veci je chápajúca, odpúšťajúca a veľkorysá. Predstavuje však aj hazardného hráča.

Deviatka je najväčším ľudomilom zo všetkých čísel. Predstavuje úsilie a obetovanie, bez potreby odmeny. Je dávajúca, štedrá, láskyplná a starostlivá. Predstavuje štátnika, právnika, spisovateľa, filozofa, predovšetkým idealistu. Zaujíma sa o celý svet, je géniom a má vynikajúcu schopnosť zjednocovať mnoho rôznych častí v jeden celok. Je tvorivá a umelecká, je vznešená, odmeraná, aristokratická, ale je tiež liečiteľom.

reklama:

V pokračovaní sa budeme venovať číselnej vibrácii mena, majstrovským číslam, číslam vyjadrujúcim túžbu duše a číslam rovnováhy života.

Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. Chcete zistiť, či je vaša životná cesta tá pravá? Zvoľte si svoj kameň

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.