Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
8. augusta 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA

AUGUST – mesačný horoskop pre jednotlivé znamenia

Tento mesiac trochu odlišný horoskop. Tu sú pre vás posolstvá víl.

Netuším prečo, ale tento mesiac ma to núti zobrať do ruky karty „Magické posolstvá víl“, to znamená, že tento výklad bude trošku iný. Určite to má nejaký význam. Takže, aké posolstvá víl tu máme pre jednotlivé znamenia na august?

Baran

 • ešte odpočívajte, relaxujte a čistite si svoju myseľ. Odpovede, ktoré hľadáte, vám prídu práve počas dovolenky alebo krátkeho voľna. Táto dovolenka zohrá vo vašom živote dôležitú úlohu, pretože tak môžete prísť na to, aké budú ďalšie vaše kroky. Ide o to, že počas tohto voľna pochopíte niečo, čo ste doteraz nechápali alebo vám ani nenapadlo. Navštívte nejaké energeticky nabité miesto. Vaše prosby a úsilie prinesú ovocie okolo Vianoc. Dovoľte svojmu pravému JA zažiariť, pretože ste úžasní! Hovorte veci, za ktorými si stojíte! Dávajte na svoje pocity, verte svojej intuícii, víziám a uskutočňujte ich.

Býk

 • základom pre tento mesiac je váš vzťah a milostný život, kde vás čaká veľmi pozitívna zmena. Význam karty, ktorá vypadla z balíčka, je aj v tom, že ak budete milovať svoj život, seba samých, vnesiete do situácií, ktoré zažívate veľmi liečivú energiu. Nové lásky, nová vášeň. Ste pripravení nájsť duchovného partnera. Hovorte s partnerom o záležitosti, ktorá vás trápi. Nechcite mať všetko pod kontrolou, ak uvoľníte svoju energiu, rýchlo si privoláte to, po čom túžite. Neanalyzujte dokola, ale počúvajte svoje srdce a svoju intuíciu.
reklama:

Blíženci

 • pre Blížencov karty z balíčka doslova vyleteli. Jedna karta s významom „cvičte, cvičte, cvičte“ a druhá hovorí o „zmene stravy“. To znamená, že ste upozornení, aby ste vo svojom živote urobili zmenu, čo sa týka fyzickej aktivity a toho, čo konzumujete. Je to aj výzva k detoxikácii tela, vyraďte z jedálnička čo najviac chemicky a priemyselne spracované jedlo, jedzte menej mäsa. V auguste by ste sa mali venovať svojmu telu. Hýčkajte ho a ono sa vám určite odvďačí. Pohyb si zvoľte taký, ktorý vám vyhovuje. Určite sú však dobré aj dlhšie prechádzky alebo rýchlejšia chôdza.

Rak

 • vaše túžby a prosby ohľadne nejakej záležitosti by mali byť naplnené v zimných mesiacoch. Alebo – ak sa v niečom rozhodujete, je dobré riešiť to v priebehu zimných mesiacov. Karty hovoria aj o tom, že je dobré zamyslieť sa nad vašimi výdajmi, či sú všetky naozaj nevyhnutné. Dajte si predsavzatie, že zmeníte svoje návyky týkajúce sa financií. Skúste časť svojho príjmu darovať napríklad na charitu, uvidíte následne, čo sa bude diať. V tomto mesiaci vás môže prekvapiť cesta, ktorá pozitívnym spôsobom zmení váš život. Táto cesta nemusí byť cestou doslova – autom, vlakom. Je tu možnosť, že opustíte tzv. svoju zónu bezpečia a tak si otvoríte novú životnú cestu.

Lev

 • je tu pre vás odporúčanie dopriať si viac pohybu, ktorý predstavuje kľúč k trvalej energii, k zdraviu, k spokojnosti. Jednoducho – človek sa tak cíti silný po všetkých stránkach. Môžete si pustiť hudbu a zatancovať si. Nemusí to byť nutne niečo, čo nemáte radi. Aj pohyb by mal rezonovať s vašim vnútrom. Ak sa máte pri ňom trápiť, nemá to význam. Magické víly hovoria „uvoľnite sa“. Nemusíte mať všetko pod kontrolou, nemusíte všetko riadiť. Vždy sa stane iba tak, ako sa stať má. Vybočte z vyšľapanej cesty.
reklama:

Panna

 • aby ste pozdvihli svoje myšlienky, snažte sa byť pozitívne naladení. Nie tým, že sa nasilu budete usmievať. To je nanič. Robte si drobné radosti a tak si svoju energiu udržíte na, pre vás, priaznivej úrovni. Uvoľnite sa, neriešte nič, čo sa vás bezprostredne nedotýka. Situácie, ktoré môžeme nazvať aj „chorými“ opustite a radujte sa z nových možností, ktoré sú všade okolo vás. Bez obáv môžete urobiť vysnívanú zmenu. Je vhodný čas. Nedajte sa brzdiť strachom, ktorý vám stále prihráva myšlienky v zmysle – „ako budú na moje rozhodnutie reagovať iní“. Karty potvrdzujú, že je čas odísť zo všetkého, v čom sa necítite dobre.

 

 

reklama:

Váhy

 • je tu karta „Manželstvo“. To znamená, že veľa z vás potrebuje vniesť do svojho vzťahu liečenie a pozornosť. Potrebuje priznanie si skutočných pocitov. Máte vo vzťahu negatívne pocity? Osloboďte sa od nich cestou odpustenia. A vôbec pre tento mesiac je tu pre vás otázka – „Komu potrebujete odpustiť?“ Premýšľajte. V prvom rade je dobré odpustiť sebe samému. Zbavte sa jedovatých pocitov krivdy, viny, hnevu, nenávisti a zloby. Zbavte sa nelásky a kritických myšlienok, ktoré sa týkajú vás alebo niekoho iného. Kľudne môžete poslať niekomu „list“ alebo mu venovať „tichý rozhovor“ mentálne. Opustite rolu obete a začnite vnímať seba samého ako silnú osobnosť. Sústreďte sa na prítomnosť.

Škorpión

 • ak premýšľate nad zmenou zamestnania, pozorne sa okolo seba dívajte, pretože sa niekde okolo vás nová pracovná príležitosť motá. Ak máte nejaký nový obchodný nápad, potom určite bude úspešný. Je čas vhodný na štúdium prípadne nejaký kurz, aby ste si rozšírili svoje vedomosti. Ste na dobrej ceste aj v oblasti finančnej. Môžete byť v práci povýšení alebo môžete mať zvýšený plat. Ak máte nejaký problém na pracovisku, nebojte sa ho riešiť. Uvoľní sa energia a vy sa môžete posunúť ďalej. Všetko sa vám dokáže zhmotniť, len sa pýta trocha viac trpezlivosti z vašej strany. Najskôr sa totiž ešte musí prejaviť niečo, o čom ešte neviete.

Strelec

 • to, čo ste zasiali, dozrieva a vy budete mať úrodu čoskoro. Máte miestami pocit, akoby sa ľudia k vám vracali preto, lebo sa pri vás cítia dobre? Nuž, je to pravda, viete liečiť. Slovom, pochopením alebo len tým, že jednoducho – ste. Obklopujte sa kvetmi, vôňami. Skúste sa začať zaujímať o aromaterapiu. Alebo len jednoducho podarujte kvety niekomu, koho máte radi. Buďte sami sebou! Je to základ vašej osobnej sily.
reklama:

 

 

Kozorožec

 • tak neviem, akú máte, Kozorožci, tam „hore“ protekciu, ale pre vás na tento mesiac vyšli dve najúžasnejšie karty – „Vaše prianie je splnené“ a „ Vaše prianie sa uskutoční“. Ani neviem, či k tomu niečo treba písať. Zachovajte si vieru, pozitívne naladenie, prekonajte lenivosť, odovzdajte akékoľvek obavy a pochybnosti. Verte si! Vaše myšlienky sa teraz veľmi rýchlo zhmotňujú, tak to využite na 100%. Dôverujte vesmíru a vôbec sa neprestávajte čudovať a žasnúť. 🙂
reklama:

Vodnár

 • vhodné obdobie na vaše rozhodnutia, ktoré ste možno odkladali. Leto je ako stvorené na vyriešenie vašich problémov. Karta „Zvládnete to“ to ešte potvrdila. Využite všetky svoje schopnosti k vyriešeniu situácie alebo problému, ktorý vás tlačí už dlhšiu dobu, Pretože vy TO DOKÁŽETE! Sústreďte sa na to, ako na to, počúvajte vnútorné vedenie.

Ryby

 • ubezpečenie pre tento mesiac, že VŠETKO JE V PORIADKU. Všetko je tak, ako má byť. Všetko sa rieši božsky dokonalým spôsobom. Snažte si vylepšiť svoj životný postoj a tak uľahčíte aj svojmu srdcu, ale hlavne vašej mysli. Karty vás nabádajú k prechádzkam v prírode, k tomu, aby ste sa venovali svojim deťom. Ak túžite po dieťatku, tento mesiac vás obklopuje energia plodnosti. Ale tiež je tu čas vrátiť sa do detských čias a trošku prebudiť v sebe svoje vnútorné dieťa.

Nuž, po tomto výklade už viem, prečo mi boli posunuté do rúk tieto karty. Lahodná energia, láskavá energia, ktorú v súčasnej dobe potrebujeme všetci. Krásny august vám želám z celého srdca!

reklama:

Horoskop zostavila Inka Nemezis 

reklama:

Odporúčané

K téme

Horoskop: Aké leto čaká znamenie Vodnár? Horoskop: Aké leto čaká znamenie Lev?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.