BARAN - horoskop na rok 2013

Znamenie baran
Shutterstock

Horoskop pre znamenie Baran na rok 2013.

Charakteristika znamenia Baran (21.3 – 20.4.)

Je to ohnivé znamenie. Barani sú kamarátski, impulzívni, súťaživí, vždy otvorení novým veciam. Potrebujú byť dominantní a neznášajú prehry. Vládnucou planétou je Mars, ktorá im dáva obrovské množstvo nespútanej energie a hnaciu silu. Citlivá oblasť tela je hlava, oči, nos. Treba piť mätový čaj. Ochranným kameňom je karneol a ametyst.

Rok 2013 pre nich prináša:

Práca – Peniaze

Baranov čaká úspešný rok, zlepší sa ich finančná situácia. Pre podnikateľov vzniká dlhodobá finančná istota. Pre nerozhodných sa v druhej polovici roka vyjasní ich smerovanie v oblasti práce a budovania kariéry. Zároveň je druhá polovica roka veľmi vhodná na začatie podnikania, alebo na zmeny v práci. Pozor na podvody. Kto chce peniaze získať nečestným spôsobom, alebo lakomosťou, môže sa mu to vypomstiť.

Láska – Vzťahy

Tento rok prinesie Baranom skúšky vo vzťahoch. Budú vystavovaní opakovaným skúškam až pokiaľ sami nepochopia, kde robia chyby a pokiaľ nezapracujú na ich odstránení. Nefunkčné partnerské vzťahy sa budú rozpadávať. Na nadväzovanie nových známostí je vhodný posledný štvrťrok.

Zdravie

V jarných mesiacoch marec a apríl pozor na zdravie . Treba si urobiť jarnú detoxikačnú kúru. Pri prílišnom hodovaní Baranov potrápia žlčník a trávenie. Zároveň si treba dať pozor na úrazy. V mesiacoch marec a september hrozia zápalové ochorenia.

Rada pre baranov:

Neriešiť problémy druhých ľudí, ale sústrediť sa na seba.

Barani treba sa povzniesť nad vlastné JA!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk