BARAN - horoskop na rok 2018

Baran, horoskop

Čo čaká Baranov v roku 2018?

Na Baranov budú budúci rok vplývať najmä dve tieto mocné planéty – Saturn a Pluto. To znamená, že váš profesionálny život bude ďalej napredovať. Je možné dosiahnuť trvalé úspechy a budete môcť upevniť svoje ciele, za ktorými kráčate už tento rok.

Preto je však potrebná určitá poctivosť, žiadne podvádzanie, ktoré rok Zemského psa netoleruje. Stane sa vám často, že pôjdete hlbšie k jadru veci ako ostatní. To vám dá výhodu oproti iným a umožní vám naplniť svoje sny.

Saturn vás vyzýva, aby ste spomalili a vytvorili hranice medzi svojim súkromím a vašim životom, ktorý vediete na verejnosti. Diskrétnosť je teraz dobrá, pretože ostatní nepotrebujú vidieť všetky nepríjemné veci vašej existencie. Študentská planéta Jupiter prechádza vašim znamením a znamená to pre vás samé pozitívum. Prinesie vám to dary alebo dedičstvo. Spoločné podniky, ktoré uzatvoríte, budú pre vás výhodné.

Prvý týždeň začína silným dôrazom na kariéru. Môžete sa sústrediť na rozbehnutie svojej profesie a robiť to, čo sa vám páči. Do tretieho januárového týždňa budete mať priateľov a kolegov, ktorí vás budú podporovať a pomáhať vám. Je to tiež vhodný čas na estetické operácie a odstraňovanie jaziev alebo tetovanie. Do 18. februára sa veci začnú mierne spomaľovať a vy si môžete oddýchnuť a pripraviť sa tak na veľký tlak, ktorý príde čoskoro.

Obe planéty Merkúr a Venuša navštívia vaše znamenie od 6. marca, čo vám prinesie veľa podnetov a kontaktov, vďaka ktorým získate financovanie toho, čo chcete. Urobte so svojim vzhľadom zmenu, napríklad nový strih vlasov. Bude to správny krok, ktorý vám dodá sebavedomie.

Keď Slnko osvetlí váš život, stojte si za svojim názorom. Buďte sami sebou a ľudia budú priťahovaní vašou energiou. Od konca apríla do polovice mája vás čaká veľa nákupov a predajov. Môžete tiež plánovať niekoľko významných a veľkých investícií.

Mesiac vstúpi do vášho znamenia dňa 15. apríla. Prináša vám pozitívnu zmenu. Ak začnete čokoľvek, podarí sa vám to dotiahnuť do konca. Je čas plniť svoje plány a pohnúť sa dopredu. 24. apríla prvýkrát za päťdesiat rokov vstúpi do vášho znamenia Chiron a bude mať vplyv na všetkých ľudí narodených v znamení Baran na ďalších sedem rokov. Toto ohlasuje zmenu vašich životných hodnôt a prístupu k životu. Dozviete sa o vašich vlastných silných a slabých stránkach. Sebapoznanie sa bude vyvíjať pomaly a lepšie výsledky sa dostavia až koncom roka. 

15. mája Urán, ktorý vás ovplyvňoval uplynulých sedem rokov, opustí vaše znamenie a vstupuje do znamenia Býk. Pocítite dokonca úľavu alebo až prázdnotu. Zmeny sa prejavia nielen vo vašom myslení a spomínaných hodnotách, ale aj vo fyzickom zjave.

21. júna sa pozornosť zameriava na vaše vzťahové a rodinné záležitosti. Strávte čas s tými, ktorí vás podporovali ako dieťa a keď ste vyrastali. Pokúste sa znova dostať späť do kontaktu s vašimi koreňmi a konečne oceňte, odkiaľ pochádzate. Do polovice júla je vaša charizma veľmi silná a to by mohlo znamenať začiatok lásky alebo aspoň nejaký ľahký flirt. Júl zo všetkých mesiacov v roku najviac naznačuje, že sa počas neho môžete zamilovať alebo dokonca otehotnieť.

Po 23. auguste sa vráti každodenný stereotyp a váš pracovný život bude mať prednosť pred zábavou. Buďte pripravení a urobte potrebné úpravy, aby ste si uľahčili prácu. To by mohlo pre vás znamenať zmenu pracoviska alebo získanie lepšej pozície v práci. Vaše prostredie a dokonca aj spôsob, ako je umiestnený váš stôl, je možné upraviť.

V septembri sa posilnia vaše vzťahy na všetkých úrovniach. Ak ste sami, získate partnera alebo silného spojenca v práci. Ak ste zadaní, váš vzťah bude viac harmonický. V treťom týždni v októbri Slnko vstúpi opäť do vášho znamenia a prinesie skrytú podporu od ľudí, od ktorých by ste to vôbec nečakali. Dodá vám to silu a koniec roka bude pre vás viac menej bezproblémový.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk