Bezchybné celebrity? Tu je 15 hviezd, ktorých trápi akné

15 celebrít, ktoré bojujú s akné
Britney Spears www.chacha.com

Myslíte si, že len vy máte problém s vyrážkami? Pozrite si, ako otrasne vyzerajú známe osobnosti bez mejkapu alebo úprav vo Photoshope.

Sú to ženy ako ostatné a trápia ich rovnaké problémy ako iné príslušníčky nežnejšieho pohlavia. Napríklad týchto 15 celebrít bojuje s akné. Ktoré to sú?

1. Beyonce

Fotka tejto známej celebrity sa objavila v kozmetickej kampani L’Oreal a odhaľuje jej uhrovitú a nerovnomernú pleť. Niektorí fanúšikovia Beyoncé dokonca tvrdia, že fotografie sú falošné.

2. Cameron Diaz

Je ďalšou celebritou, ktorú trápi akné v dospelosti. Vo svojej novej knihe The Body-Book, Cameron hovorí úprimne o svojom probléme a vysvetľuje, ako bojuje po celý život s nepeknými vyrážkami.

3. Naya Rivera

Keď táto herečka stvárňovala krásnu roztlieskavačku Santana Lopez v seriáli Glee, investovala vraj veľa času i úsilia, aby zamaskovala nepekné akné.

4. Julianne Hough

Každý z nás pozná Julianne ako peknú a talentovanú herečku i speváčku. No možno nie každý vie, že vždy sa necíti tak pohodlne vo svojej vlastnej koži. Takisto bojuje s akné v dospelosti. „Snažíte si nahovoriť, že všetko je v poriadku, ale či chcete alebo nie, nepekná uhrovitá tvár vás aj tak trápi,“ priznáva Hough.

8 celebrít, pri ktorých máte komplexy

5. Lorde

Táto mladá hviezda ešte stále dospieva, takže nie je žiadnou zvláštnosťou, že tiež bojuje s akné. No narozdiel od ostatných celebrít sa za svoje nedostatky nehanbí a na sociálnych sieťach zverejňuje svoje fotografie pred a po úprave Photoshopom. „Zapamätajte si, že nedostatky sú v poriadku,“ tvrdí Lorde.

6. Rihanna

Rihanna je ďalším príkladom celebrity s dokonalým telom, no už s menej dokonalou tvárou. Za jej akné sa pravdepodobne skrýva príliš veľa stresu, cestovanie či nedostatok spánku. Rihanna je ešte mladá, tak možno nakoniec sa jej podarí túto bitku s uhrovitou pleťou vyhrať.

7. Jessica Simpson

Táto hviezda sa nikdy nesnažila skryť svoje problémy s akné a otvorene o nich hovorí. Bývalá celebrita reality šou a popová speváčka priznala, že má vážny problém s akné a od roku 2004 jej vraj pomáha Proactiv, ktorý Simpson odporučil dermatológ.

8. Emma Stone

Táto herečka v nedávnom rozhovore prezradila, že aj ona má problém s uhrovitou pleťou. Spočiatku jej pomáhal Accutane na akné, no kvôli jeho vedľajším účinkom ho vraj prestala užívať.

9.Puff Daddy

Puff Daddy je ďalšia hollywoodska hviezda, ktorá mala zmluvu s Proactiv. Slávny magnát spočiatku vyhlasoval, že tento prípravok ho zbavil jeho problémov s akné a opäť je sexi. Jeho názor sa však po vypovedaní zmluvy zmenil a vyrážky sa objavili znova. Už teda nie je sexi? 🙂

10. Justin Bieber

Dospievajúci spevák tiež bojuje s akné, čo je v jeho veku úplne prirodzené. Aj on uzavrel zmluvu so spoločnosťou Proactiv, no na rozdiel od Puff Daddy stále tvrdí, že mu tento prostriedok pomáha.

11. Victoria Beckham

Bývalá spajska v minulosti dostala nepeknú prezývku „fľakatá Spice“. Dôvodom je ako inak nepekná uhrovitá pleť, No horšie ako jazvy po akné sú jazvy na duši. Beckham priznáva, že už vyskúšala všetko, no problém nemizne.

12. Britney Spears

Aj túto speváčku trápi akné v dospelosti. Britney podstúpila laserový resurfacing a vylúčila so svojej stravy cukor. Vraj jej pleť sa výrazne zlepšila.

13. Brad Pitt

Aj veľký fešák Brad Pitt má chybu, a tou sú jazvy po akné. Počas dospievania bojoval s týmito vyrážkami trošku zvláštnym spôsobom. Síce akné zmizlo, ale jazvy zostali.

14. Jessica Alba

Problém s akné neobišiel ani krásku Jessicu Alba. Ten sa u nej prejavil najmä počas tehotenstva.

15. Alicia Keys

Napriek tomu, že má po tridsiatke, jej boj s akné neskončil. Speváčka, skladateľka a teraz matka, sa vždy snažila skrývať svoje nedostatky, ale nie vždy bola úspešná.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk