BLÍŽENCI - horoskop na rok 2018

Blíženci, horoskop

Blížencov čaká zaujímavý rok.

Pre ľudí narodených v tomto znamení je tu zaujímavý finančný prísľub. Môžete dostať podporu, o akej sa vám ani nesnívalo.

Doteraz bola vaša kariéra dosť premenlivá, avšak v roku 2018 si viac uvedomíte silný umelecký a hudobný talent, za ktorý môže planéta Neptún. Ak teda vaše podnikanie, alebo práca súvisí s určitou propagáciou videa, obrázkov alebo zvuku, bude sa vám dariť.

Blíženci budú cítiť účinky troch retrográdnych cyklov Merkúru, a to najmä v týchto dôležitých aspektoch – vo vašich peniazoch, práci a kariére. To znamená, že v roku 2018 by ste mali prehodnotiť svoju kariéru a to, čo sa snažíte dosiahnuť svojimi každodennými aktivitami a tým, čo skutočne robíte a zarábate.

Tento rok budete teda napredovať najmä po profesijnej stránke. Čaká vás aj viac úloh a projektov, z ktorých budete mať radosť. Dávajte si však pozor na nadmerné pracovné zaťaženie.

Dňa 15. mája vstúpido vášho znamenia Urán. Znamená to pre vás, že vás to bude ťahať duchovným smerom.  

Koncom novembra pocítite vplyv Jupitera, ktorý vám prinesie ponuky manželstva a nových vzťahov nielen na konci roka 2018, ale aj v roku 2019.

19. februára sa pozornosť zameria na vašu kariéru a povesť, preto sa uistite, že sú bez chyby. Čokoľvek urobíte v priebehu nasledujúcich štyroch týždňov, bude sa s vami ťahať po zvyšok roka. Akúkoľvek známosť nadviažete, budete s ňou v kontakte stále. Preto pozor na ľudí, ktorí sú vám nesympatickí alebo vás zbavujú energie.

Od 23. do 15. apríla je Merkúr v ďalšej fáze. To môže znamenať oneskorenie a zrušenie stretnutí. Akákoľvek skupina, do ktorej patríte, nebude schopná posunúť veci dopredu. Dátumy a časy udalostí budú zmenené alebo odložené. Keď sa Chiron presunie 24. apríla do vášho sektoru priateľstva, váš sociálny kruh sa zmení. Budete viac ako inokedy priťahovať priateľov, ktorí potrebujú vašu pomoc. Blízki spolupracovníci sa pravdepodobne budú opierať o vás a žiadať vás o radu. 

22. mája vaše znamenie osvetlí Slnko, ktoré vám dodá novú silnú energiu. Zamerajte ju pozitívnym smerom a sústreďte sa na kladné stránky vášho života.

Jún vám pripraví pôdu, aby ste mohli začať s novými projektmi alebo dokonca zmeniť zamestnanie či podnikanie. Zvážte všetky svoje plusy a mínusy a uistite sa, že sa k vám dostávajú správne informácie. Netolerujte akékoľvek klamstvá alebo nepravdy, lebo vás budú po celý rok prenasledovať.

Zatmenie slnka, ktoré nastane 13. júla bude mať vplyv na vaše financie. Vytvorte rozpočty a plány na riadenie toho, čo máte, a zvážte spôsoby, ako zarobiť viac. Tento mesiac sa snažte utrácať čo najmenej, a ak môžte, nepožičiavajte si peniaze.

Po 23. septembri budete šťastní a naskytne sa vám dostatok času na vaše koníčky. Konečne môžete navštíviť filmy, galérie a udalosti, ktoré vám poskytnú skutočný pôžitok. Tento mesiac bude preto pre vás optimistický.

Nálada sa zvrtne, keď Slnko osvetlí váš každodenný život a začnete venovať pozornosť malým veciam, ktoré vás negatívne naladia. Stane sa tak v strede novembra.

8. novembra, keď Jupiter vstúpi do vášho vzťahového pásma, vaše partnerstvá získajú podporu. Jeho vplyv bude trvať dvanásť mesiacov a ponúkne veľa príležitostí nájsť spriaznenú dušu a usadiť sa. V istom zmysle môžete mať až príliš veľa nápadníkov naraz. Zvoľte si toho správneho, ktorý bude pre vás podporou.

Po 23. novembri sa zameriate na vášho životného partnera a ak ho ešte nemáte, aktívne sa budete snažiť nájsť niekoho, kto by vás miloval. Môže to pre vás znamenať zrod novej lásky, ktorú podporuje Slnko a planéta Jupiter.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk