Blog Dámy X: Erotika predáva romány!

Blogerka
Shutterstock/Iveta Angelova

A keby len romány… Ale my zostaneme radšej len pri nich. Kto sa nehanbí, nech číta ďalej!

Zdraví vás Dáma X, čerstvo vydovolenkovaná, vyslnená a v moríčku vykúpaná. A krásne opálená :-D. Poďme si zhrnúť minulý týždeň na Dámskej jazde!

Niekedy na začiatku tohto roka prepukla erotická mánia. Pozvoľna sa k nám presunula z Ameriky, kde vraj ženy bez hanby čítali v dopravných prostriedkov cestou do práce román prešpikovaný pornografiou. Erotický knižný počin Fifty Shades of Grey – Päťdesiat odtieňov sivej sa stal v priebehu pár mesiacov bestsellerom a chýr o ňom sa veľmi rýchlo doniesol aj do Európy.

Tiež ste ho čítali? Priznám sa, „najtvrdšie“ pasáže som preskakovala, vášeň a láska, ktorú hlavná hrdinka na stránkach knihy prežívala, ma však nútila knihu priam zhltnúť za pár dní. Druhý diel som si kúpila hneď v prvý deň uvedenia na slovenský trh. Menej sexu, viac vášne, skrátka, čakanie na preklad tretieho dielu je nekonečné…

Autorka románu E. L. James sa dokonca vďaka úspešnému predaju jej románov stala podľa najnovšieho rebríčku najlepšie zarábajúcou spisovateľkou sveta . To je úspech! Priam americký sen a tiež inšpirácia pre nás ženy, čo poviete?

Čo vás najviac zaujalo

Minulý týždeň ste najviac klikali na článok o manželoch, ktorí sa narodili v jeden deň a zomreli deň po sebe. Tento rok spolu oslávili 75. výročie sobáša. Zaľúbili sa do seba ešte na strednej škole a len málokto vraj veril, že im to vydrží celý život. Prekonali dokonca aj nevôľu rodiny, ktorá si neželala, aby boli spolu.

Manželia sa narodili v rovnaký deň, zomreli len deň po sebe
www.people.com

Brownovci vraj vôbec neboli dokonalý pár. Ich syn tvrdí, že mamina bola prísna, kým otec im viac dovolil. Ona pochádzala z robotníckej rodiny, jeho rodina zas mala peňazí dostatok. Asi platilo pravidlo, že protiklady sa priťahujú. To je príbeh lásky ako vyšitý, čo poviete? 😀 Romantičky sa vo vás, milé dámy, nezapreli a víťazom v klikaní z minulého týždňa sa stal práve tento článok.

Čo nás zarmútilo?

Minulý týždeň nás opustil český pesničkár Pepa Streichl, známy spoluprácou s Jaromírom Nohavicom. Kým sa dostal k hudbe, chvíľku to trvalo. Meral vodu v studniach, upratoval ulice, pracoval v divadle ako rekvizitár. K hudbe ho dostal práve Jaromír Nohavica.

V posledných rokoch hrával takmer výlučne blues, vystupoval sólovo, aj s kapelami. Vo veku nedožitých 64 rokov odišiel spievať do neba, jeho krásne piesne zostanú v našich srdiečkach, na stanovačkách, či opekačkách pri ohníku…

Čo nás potešilo?

Preveľmi nás potešila správa o novej piesni od skvelej slovenskej speváčky Katky Knechtovej. Po májovom koncerte skupiny Depeche Mode (áno, Dáma X je tiež Depešmódna), kde Katka vystúpila ako predskokanka, sme sa nevedeli dočkať, kedy vydá niečo nové. A naše túžby boli vyslyšané! 😀 Teda už čoskoro budú.

Nová skladba zaznie v krátkometrážnej snímke režiséra Martina Kazimíra, ktorá by sa mala volať rovnako ako pieseň – Zem je guľatá. Po hite Muoj bože do snímky Bathory a titulnej skladbe do českého thrilleru Isabel na nás čaká ďalšia Katkina pecka, už sa nevieme dočkať zverejnenia! 😀

Garnier starostlivosť o vlasy
Garnier starostlivosť o vlasy Garnier

O čo sa na Dámskej jazde práve teraz súťaží?

Ak máte po lete od slniečka zničenú vašu korunku krásy – vlasy, mali by ste sa určite zapojiť do súťaže o 5 balíčkov vlasovej starostlivosti pre poškodené vlasy GARNIER Fructis Goodbye Damage.

Ak ste vaše vlasy tak ako my v redakcii trápili dlhým pobytom na slnku, fénovaním, melírovaním, žehlením a podobnými somarinami, skúste šťastie a zabojujte o super kozmetiku na ošetrenie zničených vlasov. Nezabúdajte, že krása ženy spočíva z 50 % práve v zdravých a pekne upravených vlasoch. Pomóóóóóóóc, práve som zistila, že musím nutne volať mojej kaderníčke!!! 😀

Dámskajazda.sk Vám dobre radí!

Nechcete vyhadzovať peniaze za kozmetiku na tvár plnú chémie? Naša redaktorka Lota vám radí, ako si pripraviť masky na mastnú pleť doma z prírodných surovín.

Dajú sa pripraviť napríklad z bielka, citróna, droždia, a dokonca aj čerstvého koreňa lopúcha. A ja som si myslela, že lopúch je vhodný len na jednu vec… Veď viete, tamtú :-). V článku nájdete tiež odkaz na prípravu masiek pre citlivú a starnúcu pleť.

Čo sa chystá na Dámskej jazde tento týždeň?

Ako vždy si nezabudnite pozrieť Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa, nový Trend týždňa , sledovať u nás môžete aj čerstvé správy z reality šou VyVolení, v ktorej už do vysnívaného domu nastúpili prví súťažiaci. A vraj padnú aj prvé facky!

Opäť je neskorá nočná hodina, vonku sa ženia čerti, vetrisko trápi konáre stromov, nastáva totiž toľko sľubované dvojdňové ochladenie. Teda aspoň na západnom Slovensku. Tak si trochu vydýchnime, aby sme si vedeli vychutnať posledné prázdninové horúce dni, ktoré majú opäť nastať v najbližších dňoch.

Milé dámy, zatiaľ si nachystajte štýlové dáždniky, a keď vám ich vietor vyvráti, tvárte sa, že je všetko v poriadku a vôbec, ale vôbec vám to nevadí! Hlavne s noblesou a super módnym karmínovo-červeným rúžom na perách! 😀

Krásny večer, či dobré ráno, čítame sa na Dámskej jazde!

P.S. Nezabudnite sledovať našu Facebookovú stránku Dámskej jazdy! 😀

Vaša Dáma X

P.S. Na záver jeden na rozveselenie. A myslím, že sa v tom spoznáte všetky:

Chuck Norris vraj presvedčil svoju babku, že nie je hladný….

P.P.S. A samozrejme videjko s príjemnou muzičkou (moji milovaní Il Divo), krásne sny!

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk