Blog Dámy X: Rozchodov slávnych párov pribúda

Blogerka
Shutterstock/Iveta Angelova

Tiež ste si to všimli? Tento rok vzťahom slávnych ľudí zjavne nepraje.

Aj minulý týždeň sa podarilo ďalšej známej dvojici šokovať fanúšikov. Zbohom si dali herci Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones. Šesťdesiatosemročný herec a jeho 43-ročná manželka v posledných mesiacoch prešli ťažkými skúškami.

Douglasovi sa podarilo vyliečiť z rakoviny hrtana, Zeta-Jones zas zápasí s maniodepresívnou psychózou. Svoje mohol zohral aj dosť vysoký, takmer 25 ročný vekový rozdiel. Minulý týždeň však rozchod oznámili aj ďalšie známe páry.

Khloé Kardashian, hviezda reality šou Keeping Up with the Kardashians, ukončila svoj vzťah pre manželovu závislosť od cracku a krásnych žien. Rozvádzajú sa aj talianska herečka Monica Bellucci a francúzsky herec Vincent Cassel, a celú túto minulotýždňovú nešťastnú párovú štvorku uzatvára americký herec a filmár Clint Eastwood, ktorému sa rozpadlo 17-ročné manželstvo s Dinou Eastwood.

Nič pozitívne, skôr smutné, snáď to už tento týždeň vyvážia nejaké tie svadbičky (snáď vydržia dlhšie ako tá Khloéina), alebo narodenia detvákov.

Čo vás najviac zaujalo

Minulý týždeň ste najviac klikali na články o hudobnej udalosti roka – odovzdávaní cien MTV Video Music Awards. Prehľad víťazov ocenení sme vám priniesli v článku MTV Video Music Awards 2013- hviezdili Timberlake aj ´N SYNC!.

MTV Video Music Awards 2013
MTV Video Music Awards 2013 SITA/AP

Udalosťou roka pre mňa, Dámu X, je vystúpenie Justina Timberlakea spolu so skupinou ´N Sync. Je to skupina, s ktorou sa Justin preslávil a žal obrovské úspechy ešte ako tínežder. Mnohé médiá toto vystúpenie označujú ako comeback roka, priam desaťročia. Dáma X buchla doma šampanské a pre istotu si na Youtube urobila malú (no dobre, veľkú) retrospektívu najlepších piesní a vystúpení tejto skvelej skupiny.

No a aby toho nebolo málo, naša odborníčka na módu Barborka Dudinská si pre vás pripravila vo svojej rubrike Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa prehľad toho „naj“ práve z vyššie spomínaného odovzdávania cien MTV. Tento článok spolu s krásnou fotogalériou bol za minulý týždeň klikaný najviac.

Čo nás zarmútilo?

Minulý týždeň sme vám priniesli len jednu smutnú správu. Odišiel jeden z najvýznamnejších slovenských divadelníkov posledných desaťročí Jozef Bednárik. Posledná rozlúčka sa konala v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Program režíroval Ján Ďurovčík, sledovala ho aj verejnosť a smútiaci hostia na veľkoplošnej obrazovke na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Všetci, ktorí sa prišli s Jozefom Bednárikom rozlúčiť, sa mohli jeho pamiatke pokloniť po skončení programu.

Čo nás potešilo?

Lucia Molnárová
Lucia Molnárová Archív LM

Veľmi nás potešila správa z našich šoubiznisových vôd, cez víkend sa totiž vydávala herečka a speváčka známa aj z Hlasu Česko-Slovenska Lucka Molnárová! O krásne šaty sa postarali v salóne LeBaron, speváčka v nich vyzerala ako princezná 😀

Lucka sa vydala za sympatického hudobníka, známeho z Legiend Popu, Michala Bugalu, s ktorým tvorili pár už niekoľko rokov. Dvojica si povedala svoje áno v bratislavskom Dóme Sv. Martina. Mladomanželom želáme všetko dobré, kopu krásnych, hudobne aj spevácky nadaných detičiek a čo najviac šťastných okamihov na spoločnej ceste životom!

O čo sa na Dámskej jazde práve teraz súťaží?

V týchto dňoch prebieha súťaž o Premenu s partnermi projektu – kozmetickým salónom Just Perfect ! a kaderníckym salónom Hairline.

Ak chcete zažiť jedinečný deň, počas ktorého sa vám budú venovať odborníci v kozmetike a vlasového stajlingu, absolvovať módne fotenie a potom sa objaviť na stránkach portálu Dámskej jazdy ako výherkyňa Premeny, určite sa zapojte do našej najnovšej súťaže.

Ak chcete vedieť, ako dopadli Premeny minulé, preklikajte sa našou sekciou Premeny. Súťaž trvá do piatka 6.9 do 12:00.

Dámskajazda.sk Vám dobre radí!

O káve a jej negatívnych, ale aj pozitívnych účinkoch, sa už popísalo veľa. Ten, kto kávu skutočne miluje, sa jej dokáže vzdať len veľmi ťažko. Nuž a toho, komu „nevonia“, zas len ťažko prehovoríte, aby ju pil. Buď ju miluješ…. 😀 Ja s istotou hej, mňa nemusíte tri krát prehovárať. Moje kávičkovanie v sprievode kolegýň, kde preberieme všetko dôležité je už tradičnou súčasťou príjemného dňa. Bez kávy nemám skrátka poriadny deň. A v dobrej spoločnosti v dobrej kaviarni je priam k nezaplateniu.

Podľa jednej z najnovších štúdií (neviem koľkej v poradí, kto by to už len rátal???) sa zistilo, že v priebehu 26 rokov sledovania pacientov, ktorí pili 4 a viac šálok kávy denne, sa znížilo až o 49 percent riziko úmrtia na rakovinu hrtana. U kávy bez kofeínu či čaju nebola zistená žiadna súvislosť. Tak toľko k najnovším poznatkom o lahodnom nápoji zvanom káva. Kočky, ak toto čítate, zajtra ako vždy o tom istom čase na známom mieste 😀

Čo sa chystá na Dámskej jazde tento týždeň?

Tento týždeň sme pre vás pripravili reportáž z nákupu pomôcok do školy pre naše ratolesti. Ak ešte náhodou túto povinnosť nemáte za sebou, pozrite si náš článok.

Nezabudnite si tiež pozrieť Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa, kde sa tento týždeň ohovárali celebrity a to, ako sa vyfintili na červený koberec na filmových festivaloch. Tento týždeň suverénne kraľuje Cate Blanchett, sledujte, v akých šatách sa predviedla počas Amerického filmového festivalu v Deauville vo Francúzsku.

Vzhľadom k blížiacemu sa Medzinárodnému dňu čokolády chystajú naše redaktorky sladučko-ladené články o azda najlepšej cukrovinke, akú kedy kto vymyslel.

Čo poviete na počasie, milé dámy? Aj vám sa už lepšie vonku dýcha? V kalendári síce máme leto, ale počasie sa nám už akosi „zjesenieva“. Našťastie, chladnejšie dni opäť vystriedali teplé, netreba teda zatiaľ vo veľkom prevetrávať šatníky.

K letným šatočkám si ešte stále môžete obliecť džínsovú, či trendy koženú bundu, na nohy zas pokojne obujte čižmičky. Nezabudnite na dáždnik, dážď vás totiž môže v tomto období nepríjemne prekvapiť a zničiť práce vytvorený účes! 😀

Krásny večer, čítame sa na Dámskej jazde!

P.S. Nezabudnite sledovať našu Facebookovú stránku Dámskej jazdy! 😀

Vaša Dáma X

P.S. Videjkom Dámy X tohto týždňa je bez debaty najnovší singel od skupiny Hex. Milujem ho, aj vy? Počúvam ho ráno pri raňajkách, v aute na ceste do práce, aj na slúchadlách v práci…. Snáď si nespievam nahlas „Keď sme sami, som tak rád, ty si zástavka do neba, s nápisom Nekonečná…….“, keď o tom netuším 😀

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk