Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bas 600x600.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: BODY ART SHOW
16. októbra 2019 Tipy redakcie od DamskaJazda.skSITA

BODY ART SHOW 3 dni pred podujatím

BRATISLAVA 16. októbra (DámskaJazda.sk) – V piatok 18. októbra sa v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave sa diváci stanú svedkami revolúcie v prezentovaní umenia na divadelných doskách. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením najúspešnejšej slovenskej bodypainterky, umelkyne Marty Gejdošovej.

Príbeh nabitý emóciami divákom vyrozprávajú umelecké obrazy nanesené na telá modelov a hercov. Dokopy 70 účinkujúcich predvedie veľkolepú šou, ktorá nemá vo svete obdoby.
Celým večerom bude ako moderátor sprevádzať Vlado Voštinár.
Podujatie veľkolepo otvorí Sisa Sklovská. V hlavnej úlohe bude za záchranu našej zeme bojovať fenomenálna Mirka Partlová. Do čela organizácií s opačnými zámermi sa zase postaví divadelný kráľ Janko Greššo.
Na pódiu sa objavia aj známe tváre z divadla Nová Scéna Janko Slezák a Janko Minarík.
Podujatie disponuje viac ako hodinou autorskej hudby, ktorú bude naživo hrať kapela Golden Band, pod vedením víťaza Česko-slovenského X-faktoru Petra Bažíka, ktorý zastáva rolu hudobného dramaturga.
Scény okorení tanečná skupina Mario Lapez dance company. Okrem iného účinkujú aj viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu, oblečené do odevov značky Lombardi Concept store ako napríklad Roman Pomajbo, Vratko Sirági, Silvia Šuvadová, Jakub Petraník, Petra Palevič, Matúš Krnčok, Dominika Šuger, Noro Mészároš, Jarmila Kováčová, Marcella Molnárová a ďalší.

Body art show 2019 bilboard 510x240.jpg
Foto: BODY ART SHOW

Intenzívny zážitok podporí technické prevedenie celého podujatia. Scéna disponuje dvomi stovkami osvetľovacej techniky, stage dizajn bol vyrobený na mieru, len pre príležitosť tohto večera a umelecké spracovanie každej scény doplní veľkoplošná, interaktívna projekcia.

Výnimočnosť tohto večera podporuje aj fakt, že sa jedná o jedno-premiérovú záležitosť. Čo uvidíte sa už nikdy nezopakuje. Tvorcovia takto vyjadrujú najsilnejší aspekt bodypantingu, ktorým je pominuteľnosť. Všetky maľby budú umelci maľovať už od skorého rána a po skončení show zase diela zmiznú pod prúdom vody.

Príprava BODY ART SHOW 2019 trvala celý rok a podieľalo sa na nej stovka ľudí. Tento kolos ťahá vpred niekoľko talentovaných hláv. Jednou z nich je scenárista a režisér, vizionár Michael Sharmant, absolvent London Film Academy. Do projektu vstupuje pevnou rukou už po tretí krát.

Po predstavení bude pokrstený Bodypainting kalendár na rok 2020 autorky Marty Gejdošovej, z ktorého výťažok z predaja pôjde organizácii Ružová stužka na podporu prevencie rakoviny prsníka.

Príjemným zakončením večera bude raut pre obchodných partnerov a držiteľov VIP vstupeniek.  V spoločenských priestoroch divadla sa budú hostia môcť odfotiť s účinkujúcimi a modelkami, zažiť súkromný koncert Petra Bažíka a porozprávať sa pri dobrom víne a bohatom občerstvení.

Zúčastnite sa BODY ART SHOW 2019. Zažite výnimočnú atmosféru umenia, krásy a pestrých farieb a zároveň pomôžte správnej myšlienke.

Nad podujatím BODY ART SHOW 2019 preberá záštitu primátor hlavného mesta Bratislavy Matúš Vallo.

Bas web index 18.10.male_.jpg
Foto: BODY ART SHOW

BODY ART SHOW 2019 – Príbeh zeme

Účinkujú:  Mirka Partlová, Sisa Sklovská, Ján Greššo, Peter Bažík, Ján Slezák, Róbert Knotek, Kristína Slováková, Roman Pomajbo, Vratko Sirági, Silvia Šuvadová, Jakub Petraník, Petra Palevič, Matúš Krnčok, Dominika Šuger, Noro Mesároš, Jarmila Kováčová, Marcella Molnárová, Dagmar Batthyány, Norika Krchňáková, Andrea Benická, Daniel Suchoň, Tomáš Suchoň a mnohí ďalší.
Moderátor: Vlado Voštinár
Hudba: Peter Bažík (absolútny víťaz X-faktor CZ&SK)
Réžia a scenár: Michael Sharmant (London Film Academy)
Autor projektu: Marta Gejdošová (make-up artist & bodypainter)

Dress code: Classy
Lístky na BODY ART SHOW sú v predaji v sieti TICKETPORTAL.

Organizátorom BODY ART SHOW 2019 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2019 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a osvetová i finančná podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou projektu a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka bratislavského salónu krásy SHARMANT studio a autorka dvoch kníh o kráse. Je majsterkou Slovenska v bodypaintingu, piatou najlepšou bodypainterkou na svete Open category  (2017), prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association.

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk
Facebook: www.facebook.com/bodyartshow
Lístky kúpite v sieti TICKETPORTAL.sk  www.ticketportal.sk/event/BODY-ART-SHOW-2019

Inzercia

Odporúčané

K téme

BODY ART SHOW 2019 BODY ART SHOW 4 týždne pred podujatím

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.