Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
6. septembra 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Bola znásilnená viac ako 43 000-krát. Dnes robí niečo, čo by nikto nečakal

Karle bolo iba 12 rokov, keď stretla muža, ktorý bol jej životnou láskou. Aspoň si to myslela.

Chlapec bol o 10 rokov starší ako ona a na teenagerku veľmi zapôsobil. Zasypal ju darčekmi a splnil všetky jej želania. Dievča bolo chudobné a žila v stiesnenom dome so svojimi rodičmi. Rozhodla sa utiecť a nechať všetko pre muža. Vtedy dvanásťročná dievčina netušila, že urobila najväčšiu chybu vo svojom živote.

Karla bola do chlapca zamilovaná až po uši. Jej vysnívaný partner sa však postupom času zmenil na nepoznanie. Ukázalo sa, že dvadsaťdvaročný mladík je pasák.

Keď sa to teenagerka dozvedela, chcela utiecť a ukončiť vzťah. Chlapec mal doma dosť nepohodlných hosťov, a tak 12-ročné dievča predal iným pasákom. O týchto udalostiach sa Karle dodnes ťažko hovorí.

reklama:

Od toho dňa sa jej život zmenil na peklo. Stala sa prostitútkou, ktorá pracovala 14 hodín denne. Štyri roky slúžila mužom každý deň. Počas dňa mala až 30 klientov. Často sa stávalo, že boli vulgárni a týrali ju. Vedeli, že Karla je ešte dieťa, ale nikto jej nepomohol. Navštevovali ju policajti, pastori, politici … Nikto nič neurobil.

Dievčaťu sa z tohto pekla podarilo utiecť až v 16 rokoch. Nebolo by to možné, nebyť akcie, ktorú pripravila organizácia venujúca sa pomôcť deťom v podobnej situácii. To, čo zažila, ju však nikdy neopustí. Vypočítala, že bola znásilnená viac ako 43 200-krát. V tom čase jej nikto nepomohol. Mnohokrát mala myšlienky na samovraždu, ale v hĺbke duše dúfala, že to raz skončí.

Karla chce hovoriť nahlas o tom, čo sa jej stalo. Chce venovať pozornosť ľuďom, najmä mladým dievčatám. Prostitúcia je v jej krajine normálna. Žena s tým chce bojovať.

reklama:

„Dnes, po tom, čím som si prešla, viem, že na svete nie je nič isté. Je mi 23 rokov a neviem, čo so mnou bude zajtra. V skutočnosti môže byť smrť za rohom. Každý z nás by preto mal mať obmedzenú dôveru v ľudí, s ktorými sa stretáva. Môžu predstierať, že si získavajú našu dôveru. “ Aj keď toho v živote toľko prežila, stále má energiu a nadšenie bojovať s prostitúciou. Nebojí sa chodiť po uliciach a hľadať dievčatá, ktoré si prechádzajú peklom ako ona.

reklama:

Odporúčané

K téme

Takto sa to rozhodne nerobí! Ženy sa podelili o najhoršie hlášky, ktoré im kedy muži povedali Detektívna hádanka. Dokážete prísť na to, ako polícia zistila, že žena klame?

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.