Britney Spears milluje nový album Nicki Minaj

Britney Spears
Britney Spears SITA/AP

„Absolútne ho zbožňujem! Je to úžasný album,“ napísala 33-ročná speváčka.

Americká speváčka Britney Spears je nadšená z albumu The Pinkprint, ktorý 15. decembra uviedla na trh rapperka Nicki Minaj. „Absolútne zbožňujem The Pinkprint z dielne Nicki Minaj! Je to úžasný album,“ napísala 33-ročná rodáčka z McCombu v Mississippi na sociálnu sieť Facebook.

Spomínaná nahrávka obsahuje 16 skladieb, na deluxe edícii sú ešte tri bonusy. Hosťovali na nej napríklad Beyoncé, Drake, Lil Wayne, Chris Brown, Ariana Grande, Meek Mill či Skylar Grey. Produkčne sa na novinke podieľali Mike Will Made It, Dr. Luke, Polow da Don alebo Alex Da Kid. Tridsaťdvaročná rapperka z albumu zatiaľ predstavila štyri single – Pills N Potions, Anaconda, Only a Bed Of Lies.

Britney Spears bude mať vlastný sviatok

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala hudobnú kariéru v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over. Neskôr podpísala zmluvu s vydavateľstvom Young Money Entertainment. Debutový album Pink Friday vydala v novembri 2010 a v USA aj vo Veľkej Británii získal platinu. Pochádzajú z neho single ako Moment 4 Life (feat. Drake), Super Bass alebo Fly (feat. Rihanna). Druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships, vydala v roku 2012. Svoj hlas prepožičala Steffie v animovanej snímke Doba ľadová: Zem v pohybe (2012) a tento rok sa predstavila v romantickej komédii Jedna za všetky.

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200. Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde (2002). O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk