Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Podpora prvej linii_burger king_bolt.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
7. apríla 2020 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Burger King v spolupráci s Bolt Food podporuje záchranárov v prvej línii

Oni pomáhajú, my rozvážame! Týmto sloganom spustil Burger King v spolupráci s aplikáciou Bolt Food aktivitu na pomoc hrdinom v prvej línii. Zamestnancom záchrannej zdravotnej služby v Bratislave doručuje obedy dvakrát týždenne.

Od konca marca zabezpečuje spoločnosť Burger King stravu pre 20 zamestnancov záchrannej zdravotnej služby. Ide o stanicu v Bratislave s operačným strediskom aj samotnými posádkami rýchlej zdravotnej pomoci. Tiesňové linky sú v aktuálnej situácii vyťažené a ochranných pomôcok pre záchranárov je nedostatok. Zamestnanci aj z tohto dôvodu volania dôsledne vyhodnocujú, aby zbytočne neohrozovali záchranárov v posádkach a ich následný pobyt v karanténe. „Myšlienka podporiť ľudí v prvej línii bola spontánna. Sme si vedomí náročnosti tejto práce, a preto sme nesmierne radi, že im môžeme týmto gestom vyjadriť poďakovanie za ich úsilie a trpezlivosť,“ uviedol Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

Burger King zaviedol vo svojich prevádzkach zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia. Zamestnancom sa pred nástupom na každú pracovnú zmenu meria telesná teplota, pri práci nosia ochranné rúška a používajú ochranné rukavice. Sprísnené hygienické opatrenia tiež zahŕňajú častejšiu dezinfekciu a umývanie rúk, častejšiu dezinfekciu dotýkaných povrchov a častejšie čistenie celej prevádzky. Kuriéri zabezpečujú donáškovú službu s minimalizáciou kontaktu pri vyzdvihnutí aj odovzdaní objednávky. „Teší nás, že sa ľudia v tejto neľahkej situácii zomkli a každý sa snaží pomáhať tak, ako čo najlepšie vie. Aj my v Bolte sme chceli prispieť a pomôcť, a preto sme veľmi radi, že môžeme zdarma doručovať stravu pre záchranárov v Bratislave,” dodáva Roman Sysel, regionálny manažér Boltu pre strednú Európu.

Obľúbené menu si môžu až ku dverám objednať aj zákazníci spoločnosti v hlavnom meste. Donášková služba funguje z dvoch bratislavských prevádzok Aupark a Avion s doručením v spádových oblastiach do 8 km. Objednávať je možné cez aplikáciu Bolt Food a Wolt, každý deň v čase od 10:00 do 20:00 hod.

reklama:

Španielska spoločnosť AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou účasťou. Od roku 1993 prevádzkuje známe značky franchise reštaurácií: Burger King, Pizza Hut, Starbucks a KFC. Je tiež majiteľom konceptov La Tagiatella, Blue Frog a KABB. Portfólio spoločnosti v súčasnosti zahŕňa viac ako 1 800 reštaurácii v 18 krajinách sveta, v ktorých každý deň ponúka zákazníkom chutné a kvalitné jedlo s prvotriednym zákazníckym servisom. Na Slovensku prevádzkuje značky Burger King, Pizza Hut a Starbucks. Viac na https://www.amrest.eu/en.

reklama:

Odporúčané

K téme

Prelomový výskum: vírus SARS-CoV-2 je pre mozog toxický, podobne ako vírus HIV Infektológovia zverejnili mimoriadne znepokojujúce zistenie o ľuďoch s koronavírusom

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.