Ako by vyzerali celebrity bez svojich charakteristických čŕt? Pozrite sa sami

Celebrity.jpg

Veľký nos Barbry Streisand, plné pery Angeliny Jolie, či veľké ústa Julie Roberts. To všetko sú nedokonalosti, bez ktorých by to však nebolo ono. Takto to vyzerá, keď vďaka Photoshopu tieto ich charakteristické črty zmiznú.

Barbra Streisand

1. barbra streisand.jpg

Boli časy, keď filmoví tvorcovia odmietali Barbru Streisand obsadzovať do svojich filmov kvôli jej veľkému nosu. Dokázala však celému svetu, že mať talent je dôležitejšie. Možno s elegantnejším nosom by herečkina tvár vyzerala viac harmonicky, ale jej šarm by zjavne bez neho utrpel.

Vanessa Paradis

2. vanessa paradis.jpg

Povestná medzierka medzi zubami Vanessy Paradis je pravdepodobne viac známa ako jej filmografia. Zdá sa, že bez nej vyzerá trochu menej roztomilá, súhlasíte?

Cindy Crawford

Cindy crawford.jpg

Supermodelka raz chcela odstrániť svoje slávne znamienko krásy. Samozrejme s takým skvelým vzhľadom by bol v každom prípade zaručený úspech i bez neho. Napriek tomu, vlastný jedinečný znak je veľmi cool.

Julia Roberts

Julia roberts.jpg

Počas dospievania sa často Julii pre jej veľké ústa posmievali a ona sa považovala kvôli tomu za škaredú. Ale teraz sa cíti šťastne. Stačí sa pozrieť, koľko očarujúceho úžasného úsmevu rozdáva!

Angelina Jolie

6. angelina jolie.jpg

Plné, zmyselné pery sú charakteristickým rysom tejto herečky. Samozrejme, Angelina stále vyzerá krásne, aj keď má vďaka Photoshopu užšie pery, ale zdá sa, že pôsobí tak prísnejšie. 

Adrien Brody

Adrien brody.jpg

S novým obočím a nosom sa vzhľad tohto herca veľmi nezmenil, ale podľa nás stratil svoj jedinečný smutný výraz.

Cara Delevingne

Cara delevingne.jpg

Bez výrazného obočia, modelka a herečka Cara Delevingne vyzerá skôr ako všedne pekná dáma než ako nesmrteľná kráska. I ona si prešla obdobím, keď sa jej spolužiaci zaň posmievali. 

Benedikt Cumberbatch

Benedikt cumberbatch.jpg

Samotný herec rád vtipkuje o svojom nezvyčajnom vzhľade, ale milióny fanúšikov ho stále zbožňujú. Po miernej zmene jeho brady, pier, nosa a očí sme si istí, že príroda vie, čo robí.

Scarlett Johansson

8. scarlett johansson.jpg

Ďalšia herečka, ktorú si nemôžeme predstaviť bez plných pier, je Scarlett Johansson. Jej tvár sa stala o niečo prísnejšia. Opäť príroda nastavila akcenty lepšie ako Photoshop.

James McAvoy

James mcavoy.jpg

Ako by vyzeral James McAvoy s menším nosom a s väčšími perami a očami? Záver: bol pekný, zostal pekný!

Vincent Cassel

Vincent cassel.jpg

Tento šarmantný francúzsky herec si vie získať naše srdcia najmä vďaka svojej úžasnej charizme.  Po zmene jeho očí, nosa a uší vyzerá rovnako šarmantne. Niet čo dodať. 

Zdroj: Bright Side

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk