BÝK - horoskop na rok 2018

Taurus, býk, horoskop

Toto budúci rok pripravil pre znamenie Býk. 

Býkov čaká budúci rok veľká zmena. Do ich znamenia vstúpi 15. mája Urán, a to po prvýkrát za osemdesiatštyri rokov. Pre mnohých z vás to je prvýkrát vo vašom živote. Urán prinesie nepredvídateľnosť, ako nikdy predtým. Začnete vidieť veci celkom novým pohľadom a budete z toho podráždenejší. Najlepší spôsob, ako sa vyrovnať s týmto prevratom, je uvoľniť sa a ísť s prúdom … aj keď to môže byť veľmi ťažké pre Býka, ktorý nemá v láske veľké zmeny.

Hlad po vedomostiach a hľadanie porozumenia, ktoré podporujú planéty Pluto a Saturn, budú pokračovať aj v nasledujúcom roku. Navyše sa Saturn postará o príliv novej energie. Ak ste niekedy mali pocit, že sa vrátite na vysokú školu, aby ste začali alebo dokončili štúdium, potom v roku 2018 to urobíte.

Vaše vzájomné vzťahy a akékoľvek obchodné partnerstvá môžu dopadnúť šťastne. Postará sa o to Jupiter, ktorý sa potom koncom novembra vráti k svojmu vlastnému znameniu Strelec.

Rok začína pre Býkov veľmi vydarene. Budete mať plnú hlavu nápadov, z ktorých sa vám mnohé z nich v budúcom roku podarí aj realizovať. Síce nie každý bude nadšený vašimi predstavami, ale začnú vás vidieť v novom svetle.

Obdobie po 19. februári budete tráviť s priateľmi. Je to čas, kedy môžete ľahko získať nové kontakty a vytvoriť nové kamarátstva. Ak sa spojíte s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, bude sa vám dariť. Nájdite svoju skupinu ľudí, ktorí hovoria vaším jazykom a robte to, čo máte radi.

Jarná rovnodennosť – 21. marca, predstavuje pre Býkov čas, počas ktorého by si mali oddýchnuť. Toto je váš mesiac, ktorý patrí iba vám. Teraz môžete chvíľu odísť zo života. Nenechajte sa vtiahnuť do veľkých plánov, lebo z nich nič nebude. Radšej svoju energiu sústreďte na načerpanie sily a oddych. Strávte čas masážou alebo inými terapiami, aby ste ulahodili i vášmu telu. Ak sa rozhodnete, môžete podstúpiť dvadsaťštyrihodinový pôst, ktorý vás očistí od toxínov.

V apríli vstúpi Chiron do vášho znamenia, ktorý prinesie túžbu po pochopení a dokonca hlbší pohľad na spiritualitu a jej liečebné schopnosti. Možno budete mať nutkanie pomáhať iným a vystúpiť z vášho zaužívaného stereotypu. 

V máji sa ocitne vo vašom znamení Mesiac, ktorý prináša nový štart pre všetkých ľudí narodených v znamení Býk. Ak je to navyše mesiac, v ktorom slávite narodeniny, dokážete vyťažiť všetky výhody, ktoré vám prinesie.

Od 22. mája sa vaša finančná situácia zlepší a vaše predchádzajúce úsilie vám prinesie konečne zaslúžené plody.

V lete od 21. júna bude váš život viac o druhých ľuďoch vo vašom okolí. Vaši priatelia, bratia a sestry si budú želať byť vo vašej prítomnosti.

Štyri týždne, ktoré nasledujú po 23. júli, strávite v kruhu svojej rodiny a vo svojom obydlí.

Po rovnodennosti, ktorá je 23. septembra, budete mať dni naplnené mnohými aktivitami podľa plánu. Konzumácia zdravých jedál a dostatok spánku bude tento mesiac výzvou kvôli vašim bláznivým stretnutiam. Ak je to možné, začnite dni s meditáciou alebo jogou a upokojte svoju myseľ, aby vaše telo dokázalo udržať krok. Choďte na čerstvý vzduch, tak uniknete z vášho intenzívneho pracovného zaťaženia.

Od 5. októbra do 16. novembra nastane čas na spomalenie vecí. Neplánujte si dovolenku, renováciu domu alebo si nekupujte počas tohto obdobia nové auto. Toto je čas pozastaviť a zvážiť ďalší krok. Románik môže byť pre vás výzvou, pretože vám chýba viac ako inokedy láska vášho partnera. Pozor tiež na financie, ktoré k vám  pôjdu akosi ťažšie, preto ich opatrnejšie utrácajte.

Po 23. novembri sa môžete nechať strhnúť do projektov alebo vzťahov, v ktorých sa budete cítiť nesvoji.

Posledný týždeň v decembri sa nálada opäť zlepší a môžete stráviť posledné dni v roku plánovaním budúcnosti. Budete sa cítiť plní energie a odhodlania podstúpiť potrebné zmeny.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk