Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
horoskop, znamenie býk
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
GettyImages
reklama:
reklama:
reklama:
21. decembra 2018 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

BÝK – horoskop na rok 2019

Prečítajte si, čo vám prináša horoskop na rok 2019.

Toto znamenie  je jedným zo štyroch, ktoré sú zastúpené v takzvanom „pevnom kríži“. Čo to  pre vás znamená? Býk je hlavným predstaviteľom triády znakov Zeme a zároveň reprezentuje typické črty tohto prvku.  Vzhľadom na skutočnosť, že celý rok bude pod ochranou prvku Zeme, máte možnosť vziať si zo života všetko, čo chcete. Získate výhody v profesionálnej sfére a v oblasti vašich obchodných záujmov.

Ľudia zrodení v znamení Býk zažívajú podobnú  skúsenosť ako bojovník v nasledujúcom príbehu.  Ten 33 rokov trpel vážnou chorobou a ležal v dome  svojich rodičov. Potom sa stal jedným z najväčších hrdinov po zázračnom vyliečení putovným liečiteľom. To, čo sa snažíme povedať, je, že v tomto roku bude všetko o fyzickej sile. Určite budete tvrdo pracovať a veľa, ale nepocítite žiadnu únavu , chorobu  alebo iné súvisiace ťažkosti.

Práca

Podľa modernej astrologickej školy planéta Zem je patrónom vášho znamenia. Táto kolíska ľudstva bude mať dominantné postavenie v celom roku 2019. Preto budete mať  takmer nadprirodzenú silu.  Keďže katalyzátor vášho znamenia, ktorým je Mesiac, bude potlačený Slnkom, nebudete až tak citovo zaangažovaní ako v predchádzajúcom období.  Ľudia narodení v znamení Býk sa teda budú musieť viac spoliehať na svoj intelekt a fyzickú vytrvalosť.  Namiesto inšpirácie a výbuchov intuície by ste mali počítať s opatrnosťou a neúprosnosťou. V praxi to znamená, že môžete začať akýkoľvek projekt v reálnom čase bez čakania na šťastnú šancu a náhodu.

Láska a vzťahy

reklama:

Pokiaľ ide o osobný život, tu môže planetárna konfigurácia v roku 2019 priniesť hlavné zmeny. Ak ste sami, potom sa stretnete s vašou lepšou polovicou. Ak ste už našli nejakú spriaznenú dušu a dlho ste sa s touto osobou nestretli, znovu sa vaše cesty stretnú a môže byť z toho vážny vzťah.  Predstavitelia Býkov, ktorí nemajú deti, môžu očakávať do rodiny prvý prírastok.  Rok 2019 je časom príležitostí a slobody vôle. Vyberte si to, čo potrebujete, a vezmite si to. Hviezdy nebudú namietať. Aspoň tak hovorí horoskop na rok 2019.

Vplyv ďalšieho prvku – vody spôsobí, že môžete očakávať náhle zmeny. Nebojte sa ich. Budú pre vás príležitosťou, ktorá vás zavedie skrátenou cestou k úspechu. Budete to mať podobné, ako hrať stolovú hru s dámami. Presuniete sa o jednu pozíciu dopredu a potom natrafíte na magický posilňovač, ktorý vás okamžite posunie smerom k cieľovej čiare bez toho, aby ste museli veľa vyvíjať úsilie z vašej strany.

Môžete preskočiť túto podporu a hrať hru rovnako ako všetci ostatní podľa pravidiel. Ale aký to má význam? Celá atraktívnosť roku 2019 je o tom, že budete mať svoje šance a zároveň budete mať istotu o platnosti vášho rozhodnutia. Jednoducho povedané, úspech sa dosahuje vlastnou mysľou.

reklama:

Buďte však opatrní, pretože existuje veľa ľudí, ktorí  vám budú závidieť. Faktom je, že nepriaznivé postavenie Mesiaca v horoskope spôsobí šírenie  niektorých negatívnych emócií. Vaši konkurenti a závistliví ľudia budú kričať, že je to tak nespravodlivé a každý by mal mať rovnaké príležitosti. Nevšímajte si ich a obklopte sa ľuďmi, ktorí vám úspech úprimne prajú. A rovnako im nezabudnite oporu oplatiť. Nedostatok citov môže spôsobiť, že sa vás zmocnia depresie a pocit samoty. Zverte sa svojim blízkym a tieto zlé myšlienky vám pomôžu zahnať.

Ľudia narodení v znamení Býk by mali počítať s ďalšou prekážkou. Merkúr sa ocitne v nepriaznivej pozícii  a vy môžete mať problémy s oblasťami, ktoré táto planéta riadi. To znamená oblasť komunikácie a dopravy. Najmä počas dovolenkového obdobia pozor na dlhé cesty. Buďte opatrní a šťastie bude vždy na vašej strane.

Zdravie

V roku 2019 vás čaká skvelá kondícia. Dokážete odolať väčšine ochorení a budú sa vám vyhýbať aj vážnejšie úrazy. Čo sa týka fyzického zdravia, ste miláčikom hviezd. Bude pevné ako skala. Môžu vás akurát ohroziť len drobné nepríjemnosti, ktoré ľahko prekonáte. Napríklad nepreháňať to s opaľovaním počas leta a ani s prejedaním počas vianočných sviatkov či Veľkej noci. V novembri si dajte pozor na prechladnutie a zápaly hrdla. Keďže budete v roku 2019 zažívať príval sily, je vhodné venovať sa športom. Bude sa vám v tejto oblasti dariť.

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.