Cara Delevingne má novú frajerku! Je o desať rokov staršia!

Cara Delevingne
Cara Delevingne SITA/AP

Vyvolenou dvadsaťdvaročnej modelky je táto speváčka, s ktorou sa ukázala na udeľovaní BRIT Awards.

Britská modelka a herečka Cara Delevingne randí s americkou hudobníčkou St. Vincent. Americkému týždenníku Us Weekly informáciu potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov. Dvojica sa ukázala minulý týždeň na odovzdávaní BRIT Awards, v nedeľu 1. marca sa spolu zabávali aj v New Yorku počas Queen of the Night Show v hoteli Paramount, kde s nimi bola aj herečka a modelka Zoë Kravitz. „Cara a Annie nešetrili v prejavoch náklonnosti. Na konci šou spolu pomaly tancovali, sedeli tiež na jednej stoličke, objímali sa a bozkávali,“ dodal jeden zo zdrojov.

Dvadsaťdvaročnú Caru Jocelyn Delevingne mohli diváci a diváčky vidieť napríklad v dráme Anna Karenina (2012). Predstavila sa aj v snímke S tvárou anjela, ktorú uvedú do slovenských kín 23. apríla. Tento rok sa ukáže aj v romantickej dráme Tulip Fever, trileri London Fields, komédii Kids in Love, mysterióznom filme Papierové mestá či dobrodružnom fantasy Peter Pan. V akčnej snímke Suicide Squad, ktorú plánujú predstaviť verejnosti v auguste 2016, stvárni čarodejnicu Enchantress. V minulosti randila s Harrym Stylesom zo skupiny One Direction alebo s herečkou Michelle Rodriguez.

Tridsaťdvaročná Anne Erin „Annie“ Clark, známa pod pseudonymom St. Vincent, začínala ako členka formácie The Polyphonic Spree. Prvý sólový album Marry Me uviedla na trh v roku 2007 a nadviazala naň počinmi Actor (2009), Strange Mercy (2011) a Love This Giant (2012), na ktorom spolupracoval David Byrne. Zatiaľ naposledy ponúkla vlani vo februári eponymnú nahrávku, ktorú britský týždenník New Musical Express (NME), portál Gigwise.com či denník The Guardian vyhlásili za Album roka 2014. Štúdiovka hudobníčke vyniesla cenu Grammy a nomináciu na BRIT Award.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk