Cara Delevingne si zahrá vo filme Elizabeth Jagger

Vulgárna Cara Delevingne
Vulgárna Cara Delevingne SITA/AP

Americká herečka a modelka Elizabeth Jagger bude film produkovať.

Britská modelka Cara Delevingne sa predstaví vo filme s pracovným názvom Prime Mover, ktorý bude produkovať americká herečka a modelka Elizabeth Jagger. Tridsaťročná dcéra hudobníka Micka Jaggera a Jerry Hall to uviedla pre britský magazín Love.

„Cara je skvelá herečka, pre ten projekt sa hodí tak veľmi, že je to až smiešne. Vyzerá to, akoby to bolo písané priamo pre ňu, no nebolo to tak. Zladiť jej povinnosti s nakrúcaním je poriadne stresujúce,“ prezradila Jagger, ktorá sa úlohy filmovej producentky zhostí po prvý raz. Dátum uvedenia snímky zatiaľ nie je známy. Príbeh diela sa bude zameriavať na hnutie Occupy Wall Street, ktorého členovia v roku 2011 protestovali proti sociálnej a ekonomickej nerovnosti vo svete.

„Veľmi rada by som sa venovala herectvu. Chcem úlohy, ktoré by ma naozaj zaujímali a mali skutočnú myšlienku. Nie ako tie hlúpe blondínky, ktoré v polovici filmu zabijú. Nenávidím takýto odpad. Dajte mi niečo, s čím môžem pracovať. Modelingu sa však nikdy neobrátim chrbtom. Vďaka nemu som dnes tu. Vždy sa budem snažiť, ale už nie tak, ako som to robila predtým, pretože to by ma zabilo,“ povedala vlani Delevingne v rozhovore pre portál Digital Spy.

Dvadsaťdvaročnú Caru Jocelyn Delevingne mohli diváci a diváčky vidieť napríklad v dráme Anna Karenina (2012). Predstavila sa aj v snímke The Face of an Angel, ktorú uvedú do slovenských kín 23. apríla. Tento rok sa ukáže aj v romantickej dráme Tulip Fever, trileri London Fields, komédii Kids in Love, mysterióznom filme Papierové mestá či dobrodružnom fantasy Peter Pan. V akčnej snímke Suicide Squad, ktorú plánujú predstaviť verejnosti v auguste 2016, stvárni čarodejnicu Enchantress.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk