Celeste Buckingham sa teší na nový album

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham JOJ

Speváčka už z novinky predstavila singel Unpredictable.

Slovenská speváčka Celeste Buckingham sa nevie dočkať vydania nového albumu, na ktorom sa podieľajú napríklad aj Jeff Gueritey, J. Glaze či Earl Cohen. Posledný menovaný spolupracoval aj s Lady Gaga, Pharrellom Williamsom, Pink, Whitney Houston, Tinou Turner či Davidom Bowiem. „Neskutočne sa teším na nový album! Spolupráca s Earlom Cohenom, Jeffom a Joshom doslova posunula moje doterajšie limity na novú úroveň. Bola to veľká výzva a som rada, že som ju zvládla. Nový album bude vďaka tomu výrazne odlišný než všetka moja doterajšia práca a tvorba. Bude lepší!“ vyjadrila sa 19-ročná rodáčka z Zürichu.

Buckingham už z novinky predstavila singel Unpredictable, ku ktorému zverejnila aj lyric video. „Písanie tejto skladby bolo ako písanie novej kapitoly knihy. Pohla som sa dopredu a prijala fakt, že život býva často nepredvídateľný. No, z neznámeho rozhodne nemám strach, takže verím, že tento singel pomôže nám všetkým cítiť sa lepšie aj v náročnejších okamihoch,” opísala speváčka.

Celeste Rizvana Buckingham sa narodila 3. mája 1995 švajčiarskej matke a americkému otcovi. V dvanástich začala písať texty, pričom jedna z jej prvých piesní je Blue Guitar. Zviditeľnila sa v šou Česko Slovenská SuperStar. V roku 2012 vydala prvý album Don’t Look Back, z ktorého pochádza aj hit Run Run Run. Má za sebou aj niekoľko spoluprác. So skupinou AMO nahrala skladbu Swing a s rapperom Majkom Spiritom sa predstavila v duetoch Ja a ty a I Was Wrong. V novembri 2013 vydala druhý album Where I Belong. Vlani sa predstavila ako princezná vo filme Láska na vlásku.

Informácie pochádzajú od Adriány Čahojovej z agentúry Soul For Show a z archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk