Chcete lepší sex? Odhaľte 5 zabijakov túžby!

Sex, dvaja, láska, milovanie, pár, vášeň, porno, erotika, bozk, bozkáv
Chcete lepší sex? Odhaľte 5 zabijakov túžby! Thinkstock

Je veľa príležitostí pre perfektné milovanie, ale taktiež niekoľko prekážok, ktoré vám môžu pokaziť zábavu. Ktoré sú to a ako ich eliminovať?

Ide na to príliš tvrdo

Všetko je úžasné. Do chvíle, keď začne partner vaše telo hrubo miesiť ako cesto na koláč. „Neodstrkujte hneď svojho partnera, radšej sa s ním porozprávajte,“ hovorí sexuálna terapeutka Carla Thiele. Povedzte mu napríklad, že je to na vás príliš tvrdé. Potom mu ukážte, ako by sa vám to páčilo. A to tak, že si položíte svoje ruky na jeho a s vyhovujúcim tlakom ho zavediete na tie správne miesta.

Hlavu máte preplnenú myšlienkami na starosti

Nemôžete prestať myslieť na veci, ktoré musíte urobiť alebo vás zamestnávajú natoľko, že nedokážete myslieť na nič iné? Terapeutka v tomto prípade radí: „Neodbytným myšlienkam budete najlepšie čeliť tak, že sa sústredíte na svoje erotické predstavy, a to čo najdetailnejšie.“

Prečítajte si aj: Matka alebo milenka? Viete, na čom ste?

Vaša posteľ veľmi vŕzga

Stonanie áno, vŕzganie nie. Navyše rozmýšľate nad tým, či to budú počuť i vaši susedia. Aj v tomto prípade má pre vás sexuálna odborníčka radu: „Pokračujte bez dlhého váhania niekde inde. Napríklad na stole, alebo si spontánne dajte matrac na zem.“ A do budúcna, postarajte sa o to, aby vás posteľ nerušila.

Je vám chladno

Keď sa v posteli trasiete od zimy, ťažko máte chuť na sex. A predsa. Myslite na to vopred.: „Vôbec nie je odrádzajúce, keď sa schováte kompletne spolu pod perinu. Potom si urobte pohodlie v pozícii lyžičiek a ukryte svoje nohy medzi jeho. A on? Môže sa zaoberať vašimi prsiami a čoskoro vás zima prejde,“ tvrdí Carla Thiele.

Je na vás príliš rýchly

Ani ste sa nenazdali a už je potom? Dobrá správa, druhé kolo bude trvať o niečo dlhšie. „Je to tým, že penis už nie je tak citlivý,“ tvrdí sexuologička. Kto chce jeho načasovanie doviesť k dokonalosti, môže otestovať techniku start-stop. Tá tkvie v tom, že v priebehu milovania si partner urobí aspoň tri prestávky, počas ktorých počká, kým tlak celkom nepominie. To mu po čase pomôže svoju pýchu krotiť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk