Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pár skrývajúci si tváre za srdcom
reklama:
reklama:
reklama:
31. marca 2019 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Chcete sa opäť vrátiť k svojmu ex?

Niekedy si uvedomíme skutočnú hodnotu nášho partnera, až keď o neho prídeme. Opätovné randenie so svojím ex môže byť lákavé, ale existuje niekoľko vecí, ktoré musíme mať na pamäti.

Každý nevydarený vzťah zanecháva v našom srdci trhliny. To platí najmä o vzťahu, ktorý skončil náhle. Určite ste niekedy pocítili túžbu vrátiť sa späť k svojmu bývalému. Minulé lásky budú mať vždy špeciálne miesto v našich srdciach.

Pokiaľ sa chcete vrátiť k bývalému partnerovi, treba sa poučiť s minulých chýb a uistiť sa, že sa podobné chyby už nestanú. Keď sa dvaja bývalí partneri naozaj milujú a skutočne pochopili, kde sa stala chyba, môže im to pomôcť vybudovať silnejší a šťastnejší základ pre perfektný vzťah.

Prečo sa chcete vrátiť?

Už ste sa sama seba spýtali, prečo sa skutočne chcete vrátiť späť k svojmu bývalému?

reklama:

To, že sa cítite sama nie je dobrým dôvodom. Rovnako ani problém s prekonaním krízy z rozchodu nemusí byť dostatočným argumentom. Mali by ste si zvážiť aj riziká, medzi ktoré patrí aj to, že môžete skončiť druhýkrát so zlomeným srdcom od tej istej osoby. A spamätávať sa z dvojnásobného úderu býva omnoho ťažšie.

Vrátiť sa späť k svojmu ex je rovnako vzrušujúce, ako sa vrátiť na miesto, ktoré ste už predtým navštívili a viete, že to miesto milujete!

Keď sa zamilujete do niekoho nového, túžite ho spoznávať a tráviť s ním čas. Ale keď sa do seba opätovne zamilujú ex partneri, ktorí sa dokonale poznajú, prináša to nové vzrušenie do vzťahu. Keď však toto vzrušenie opäť pominie, zvládnete spolu pokračovať v harmonickom vzťahu? Pokiaľ ste presvedčená, že áno, oplatí sa risknúť to znova. Porozprávajte sa teda so svojím ex o vašich citoch a očakávaniach, no nikdy sa nevnucujte.

reklama:

Šesť vecí, pre ktoré nás muži zbožňujú

Ak ste skutočne presvedčená, že po rozchode by ste mali byť vy a váš ex opäť spolu, potom spoločne diskutujte o chybách z minulosti a o tom, ako ste schopní prekonávať problémy, ktoré vás predtým rozdelili.

Ak váš ex nemá záujem o opätovný vzťah s vami alebo ak už prežíva lásku s niekým iným, je to silný dôvod, aby ste prehodnotili svoj postoj a vysporiadali sa s tým, že už viac nie je súčasťou vášho života. Ale ak je aj váš ex pripravený dať vzťahu ešte druhú šancu, vždy na to choďte pomaly.

reklama:

Naplánujte si rande vo svojej obľúbenej reštaurácii a rozprávajte sa o svojich pocitoch. Je to skvelý spôsob, ako späť vniesť romantiku.

Akonáhle sa vaše oči stretnú na druhom „prvom“ rande a vaše telo je zaplavené vášňou a chuťou objímať i bozkávať sa navzájom, snažte sa ovládať svoju túžbu. Je to prakticky prvýkrát, čo ste obaja boli spolu od doby rozchodu.

Pokušenie mať sex s bývalým na konci prvého rande môže všetko len pokaziť. Ak máte obaja rovnaký zámer a chcete váš vzťah obnoviť, mali by ste si uvedomiť, že príliš skoré intímne zblíženie to môže len zhoršiť.

reklama:

Pokušenie síce býva silné, ale ďalšiu šancu už nedostanete. Snažte sa, aby každým dňom váš vzťah naberal na hodnote, no zároveň mu aj doprajte čas pre samého seba. Pretože pokiaľ všetko uponáhľate, môže mať váš bývalý pocit, že na neho príliš tlačíte a z nádejného vzťahu rýchlo vycúva.

Ak sa teda chystáte začať nový vzťah so svojím ex, snažte sa najprv pochopiť svoje vlastné srdce. Naozaj ste pripravená ísť do vzťahu s touto osobou znova? Ak áno, potom najlepší spôsob, ako sa môže váš vzťah posúvať vpred, je zaobchádzať s ním ako s novým vzťahom a pristupovať k jednotlivým krokom veľmi pomaly. Držíme palce!

reklama:

Odporúčané

K téme

Prieskum medzi slovenskými mužmi odhalil, ako vnímajú svoju krásu Prečo by ženy mali piť pivo? Tu je 7 dôvodov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.