Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SڍAŽ: Finalistky Miss Slovensko2017
Spoločná fotografia finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2017 po tlaèovej besede súaže Miss Slovensko 2017 spojenej s voľbou Miss Press. Bratislava, 26. apríl 2017. Foto: SITA/Marko Erd
reklama:
reklama:
reklama:
20. decembra 2017 Šoubiz od DamskaJazda.skSITA

Chcete sa zapojiť do súťaže Miss Slovensko 2018? Práve teraz je čas

Organizátori Miss Slovensko spustili úvodnú časť 23. ročníka súťaže.

Záujemkyne o postup do semifinále môžu posielať prihlášky prostredníctvom formulára, ktorý nájdu na webstránke www.miss-slovensko.sk. Elektronické dotazníky, ktorých súčasťou musí byť aj motivačné minútové video, sú jedinou možnosťou, ako urobiť krok vpred a postúpiť do veľkého semifinále. „Online spôsob registrácie sa nám minulý rok osvedčil. Dievčatá majú voľnejší priestor na prezentáciu a my viac času na posúdenie jednotlivých prihlášok. Z minuloročnej skúsenosti ale všetkým dievčatám odporúčam neváhať a poslať prihlášku čo najskôr. Vlani nám totiž prišli desiatky dotazníkov ‚o päť minút dvanásť‘ a konkurencia je v tom prípade oveľa väčšia,“ uviedla riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.

Podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké. Musia mať od 18 do 24 rokov, musia byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť a nemôžu mať výrazné tetovanie či plastické vylepšenia tela, vrátane tváre.

Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 12. januára 2018, vyberie porota pod vedením Karolíny Chomistekovej semifinalistky. Tie sa potom stretnú na veľkom semifinále, z ktorého vzíde nová finálová dvanástka. „Na každú jednu online prihlášku odpovieme. Dievčatá, ktoré dostanú pozvánku do semifinále, budú môcť pred nami zažiariť osobne a verím, že aj tento rok sa nám podarí zostaviť skvelý tím,“ dodala Chomisteková. Okrem nej budú v porote nového ročníka aktuálna Miss Slovensko Hanka Závodná, choreograf súťaže Peter Varady i spoluorganizátor Jozef Oklamčák.

reklama:

Odporúčané

K téme

Toľko krásy pokope: Mutňanská spolu ďalšími známymi tvárami na krste kozmetickej značky! Miss Slovensko 2019 je táto krásna Bratislavčanka, pozrite si foto z finálového večera

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.