Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
kytice
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kytice youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
26. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Chcete vedieť čo si o vás ostatní myslia? Vyberte si jednu kyticu a tento test vám to prezradí

Vyberte si jednu kyticu kvetov a zistite, čo si o vás ostatní myslia. Ste zvedaví?

1. Spasiteľ sveta

Váš život je príkladný. Od prírody ste perfekcionista, ale na názoroch druhých vám naozaj nezáleží. Postavíte sa nad ostatných, ale zároveň prejavíte zvýšenú emotivitu. Prejavy vašich pocitov sú pre vás vždy viditeľné. Pre ľudí pod vami ste záchrancom sveta.

2. Starostlivosť a zodpovednosť

Už od detstva máte pocit zodpovednosti. Starostlivosť o druhých je pre vás veľmi dôležitá. Všetci vám veria, od vašich najbližších priateľov po obyčajných okoloidúcich.

3. Inteligentný a logický

Vždy logicky premýšľaš.
Ak potrebujete urobiť dôležité rozhodnutie, urobte to múdro a čo najskôr. Ste hlboko premyslená osoba, a preto sa vyhýbajte povrchným jednotlivcom. Vaším koníčkom je filozofovanie so zaujímavými ľuďmi o zmene sveta. Ste  rešpektujúci občan a dodržiavate všetky pravidlá.

4. Osamelý a výstredný

reklama:

Ste zvláštny človek, ale zvyčajne sa vždy cítite osamelý. Cítite sa ako plnohodnotný človek. Nájsť priateľov je pre vás ťažký problém. Vidíte svet inak, máte citlivé vnímanie a silné intuitívne schopnosti.

5. Silný a spoľahlivý

Radšej robíte všetky každodenné úlohy sami. Možno je to vaša hlavná charakteristika. Môžete vyriešiť akékoľvek otázky a obavy. Milujete byť obdivovaný a považovaný za silnú osobnosť. Nebudete tolerovať lži a neviete, ako odpustiť.

6. Dobrý a harmonický

Ste veselá osoba, podľa všetkých vašich priateľov. Vy, ako nikto iný, ste energický a posielate svoje pozitívne správy každému, kto to potrebuje v určitom časovom období. Vaša láskavá duša je plná veselosti. Ste v súlade s okolitým svetom.

7. Vyvážený a sebavedomý

reklama:

Rovnováha vo vašej postave je hlavnou prioritou vášho prostredia. Ste v pokoji, vždy ste si istí svojimi činmi. Cítite sa skvele na svojom mieste, bez toho aby ste sa namáhali maličkosťami. Viete, ako nájsť spoločný jazyk s ľuďmi, nerobíte unáhlené závery.

8. Priateľský a citlivý

Priateľstvo vám pomôže stretnúť sa so zaujímavými ľuďmi vo vašom živote. Vaša ľahkosť postavy vám umožní bez námahy nadviazať nových priateľov a naladiť ich. Ste vo svojom prostredí veľmi obľúbenou osobou.

9. Optimista a tvorca

Ste tvorca. Všetko, čo vám vesmír poslal, považujete za dar osudu. Nemôžete zbytočne strácať tento život a užívať si každú minútu svojho života. Týmto príkladom urobíte tento život lepším a krajším. Ste vždy pripravení pomôcť blízkym ľuďom.

reklama:

Odporúčané

K téme

Na cukrovku Vám pomôžu prírodné lieky. Ktoré sú to? Vyrobte si domácu plastelínu a zabavte sa s deťmi!

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.