Chrissy Teigen sa chce presadiť vo filme vďaka sexy scénam

Chrissy Teigen
Modelka Chrissy Teigen, foto SITA/AP

Americká modelka Chrissy Teigen sa cíti byť pripravená stať sa filmovou hviezdou, pričom ju k tomu primäli „príšerné filmy“.

Manželka speváka Johna Legenda sa tak vyjadrila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „O.K. Filmy sú príšerné. Teraz som pripravená stať sa slávnou herečkou. Pošlite mi všetky scenáre. Prosím, poznamenajte si, že nedokážem plakať na povel, ale som veľmi šťastné, nahnevané, unavené, protivné, super milé dievča a mojou silou je úplná ľahostajnosť. Budem robiť aj sexy scény, nemusí to dávať zmysel,“ napísala 32-ročná rodáčka z Delty v Utahu.

Christine „Chrissy“ Teigen debutovala v roku 2010 na titulnej strane plavkového vydania časopisu Sports Illustrated. O štyri roky neskôr sa pri príležitosti 50. výročia edície objavila na jej obálke spolu s Ninou Agdal a Lily Aldridge. Pre magazín pózovala aj v rokoch 2011, 2012, 2013 a 2017. Predstavila sa tiež napríklad vo videoklipoch ku skladbám All Of Me či Love Me Now jej manžela Johna Legenda. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu a herectvu. Je tiež autorkou kuchárskej knihy Lahodné pokušenia (2016).

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk