Čo muži považujú na ženách za odpudzujúce?

Ženy
thinkstockphotos

Neustále sa snažíme dosiahnuť ideál krásy, aby sme boli pre mužov príťažlivé a atraktívne. Na ktoré veci si ale musíme dať pozor, lebo ich muži považujú za odpudzujúce?

Veci, ktoré sa mužom na nás nepáčia

– Krátke vlasy, malé prsia a keď má žena brucho. Podľa prieskumov len veľmi malé percento mužov inklinuje k ženám s plnými tvarmi.

– Tvrdé črty tváre, ktoré im pripomínajú muža.

– Nenávidia, keď má žena neoholené nohy, podpazušie a intímne partie. Oholené prirodzenie muži milujú viac ako čokoľvek iné.

– Vulgárny slovník z úst ženy ( s výnimkou vulgarizmov počas sexu).

Čítajte aj: Ako zvýšiť svoju fyzickú príťažlivosť?

– Veľké tetovania: malé ozdobenie tela považujú muži za sexy, veľké obrázky jej na kráse vôbec nepridajú. Práve naopak. Preto zvážte výber a veľkosť vášho tetovania.

– Lacno vyzerajúce ženy: množstvo flitrov, veľké náušnice, kožené nohavice či okopané čižmy. Prvý dojem je pre muža veľmi dôležitý a aj tu platí, že v jednoduchosti je krása.

– Neustále citové výlevy svojej partnerky, prehnanú precitlivenosť a citovú závislosť od partnera.

– Žena, ktorá sa o seba nestará: zapácha jej z úst, má spotené mapy na tričku, oko na pančuškách, či neupravené nechty na rukách. Detaily, ktoré tvoria celkový obraz o žene, sú nesmierne dôležité.

Čítajte aj: Čo na nás muži najviac milujú?

– Ženy, ktoré majú nízke sebavedomie, neustále sa podceňujú a na všetko sa sťažujú, namiesto toho, aby niečo zmenili. Pokiaľ stále hovoríte o tom, aká ste neatraktívna, postupne vás tak začne vnímať aj váš partner.

– Extrémistky v každom smere: prehnaný make-up, extravagantné oblečenie, čokoľvek, čo z vás robí skôr strašidlo, ako ženu

– Ženu, ktorá mu pripomína jeho matku: vážna, autoritatívna, prehnane starostlivá a bez zmyslu pre zábavu. S takou si vie muž predstaviť skôr súrodenecký vzťah ako vášnivé spolužitie.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk